Niedziela, 13 września 2015, 8:24
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 września 2015, 9:55
Autor: opr.red.
Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych przegrali ze Stalą Nysa 1–3.

W turnieju rozgrywanym w hali Aqua Zdroju jako pierwsi na parkiet wyszli siatkarze Victorii PWSZ i ich I-ligowy rywal Stal Nysa. W pierwszym secie goście wręcz rozbili wałbrzyską drużynę, a o grze naszych nie da się powiedzieć nic dobrego. Zresztą wynik 13-25 mówi sam za siebie. Drugi set miał zupełnie inny przebieg. Victoria zagrała dużo lepiej i w efekcie wygrała partię do 22. W trzecim secie trwała wyrównana walka, ale w końcówce Stal zachowała więcej zimnej krwi i wygrała do 22. Czwarty set okazał się ostatnim, bowiem Nysa znów wykazała swoją wyższość i wygrała do 20.

W drugim meczu turnieju Jastrzębski Węgiel pewnie pokonał 3-0 (25-22, 25-20, 25-21) Stal Nysę, a dziś nasza Victoria zagra z Jastrzębskim.