Czytających: 5107

Kraj: Porażka z Checzem

Środa, 7 sierpnia 2013, 15:50
Aktualizacja: 15:50
W towarzyskim meczu przeciwko Checzowi Gdynia rozegranym w trzech tercjach po 30 minut każda, piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały wysoko 5:1.

Rezultat wskazuje na dominację gospodyń, ale tak naprawdę oprócz pierwszej tercji, po której przegrywaliśmy jedną bramką , to nasza drużyna zaprezentowała się lepiej i stworzyła sobie wiele sytuacji do zdobycia gola.

Pierwsza tercja to przewaga gospodyń i zasłużone prowadzenie po golu Bartosik. Druga tercja to początkowo wyrównana gra i stopniowa przewaga naszych dziewcząt nieudokumentowana jednak żadnym golem, mimo 3 sytuacji sam na sam z bramkarką Checzy. Trzecia tercja to bardzo dobra gra w ataku naszej drużyny i niezwykle groźne kontry gdynianek zakończone aż 4 golami. My graliśmy nieskutecznie i nie wykorzystaliśmy aż 7 sytuacji do zdobycia gola. Dopiero w 90. minucie honorowego gola z karnego zdobyła Polkowska po faulu na Brzeskiej.

AZS: Pawlos- Żurawska, Polkowska, Pryk, Poręba - Zawisza, Nowak, P.Rubin, Iwańczuk, Brzeska- Pełechata. Na zmiany wchodziły: Wójcik, Kozłowska, Mysiakowska.