Jedlina-Zdrój: Porażka Górnika w spotkaniu z Ruchem

Niedziela, 17 lipca 2011, 5:18
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 lipca 2011, 14:03
Autor: MDvR
Piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych polegli 0:2 w spotkaniu towarzyskim z Ruchem Radzionków rozgrywanym na stadionie w Jedlinie–Zdroju.

W pierwszej części gry stojący w naszej bramce Jaroszewski miał „pełne ręce roboty”, gdyż stroną przeważającą w pierwszych 45 minutach byli zdecydowanie piłkarze Ruchu Radzionków. Pomimo przewagi gości obie ekipy schodziły na przerwę przy bezbramkowym remisie. Po zmianie stron coraz śmielej zaczęli atakować Górnicy, jednak do bramki tego dnia trafiali tylko zawodnicy ze Śląska. W 59 min. Mateusz Mak celnie wykończył dogranie Pawła Giela, a w 85 min. po dograniu tego samego piłkarza do siatki z bliska trafił brat bliźniak strzelca pierwszej bramki Michał Mak.

Górnik PWSZ Wałbrzych – Ruch Radzionków 0:2 (0:0)

Górnik: Jaroszewski, Zawadzki, Sawicki, Przerywacz (60′ Orzech), Bartoš, Wepa, Fojna (60′ Chajewski), Matuszak (46′ Duś), Linke, Kowal

Ruch: Mika (39' Adamek), Trzcionka (67' Skołorzyński), Kopacz, Szymiczek, Kowalski (67' Łopuch), Mróz, Mateusz Mak, Paweł Giel, Michał Mak, Skrzypczak (67' Piotr Giel), Rocki.