Czytających: 7853

Europa: Polscy siatkarze grają ze zmiennym szczęściem

Piątek, 3 sierpnia 2012, 17:41
Aktualizacja: 17:42
Po pewnym zwycięstwie nad Włochami, reprezentacja polskich siatkarzy najpierw uległa Bułgarom 1–3, by następnie pokonać Argentyńczyków 3–0.

Po meczu z Włochami nasi zmierzyli się Bułgarią, z którą ostatnio nie mieliśmy większych problemów w Lidze Światowej. Tym razem jednak nasi rywale pokazali się ze świetnej strony i wygrali w dramatycznych końcówkach dwa sety. Trzecia partia należała zdecydowani do Polaków z dwoma siatkarzami rodem z Wałbrzycha – Bartoszem Kurkiem i Krzysztofem Ignaczakiem. Niestety, czwarty set to znowu dominacja Bułgarów i ich wygrana w całym meczu 3-1.

W kolejnym spotkaniu grupowym biało-czerwoni zmierzyli się nieobliczalną kadrą Argentyny. Od początku to Polacy nadawali ton grze, a w ataku błyszczał Kurek. Polacy wygrali pewnie 3-0.