MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Polirytmic Triangle „LevAndyiJa“ H O T TRIO w klubie A propos – bilety dla czytelników

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 25 stycznia 2010, 11:39
Aktualizacja: Piątek, 29 stycznia 2010, 13:30
Autor: red
W piątek 9 stycznia o godzinie 20:00 w wałbrzyskim klubie A propos wystąpi trzech, można śmiało powiedzieć, wirtuozów swoich instrumentów.

Tadeusz Leśniak - keyboards, Andrzej Rusek – el. bass i Zbigniew Lewandowski – drums/ percussion/ leader postanowili zrealizować się artystycznie w arcytrudnej konwencji jazzowego tria.

Jazzowe trio jest formą, na którą niezbyt często decydują się muzycy jazzowi. Jest to forma wymagająca niezwykłych umiejętności i wrażliwości każdego muzyka, a każdy muzyk tria musi łączyć cechy idealnego muzyka zespołowego i solisty.

Zważywszy również na to, że muzyka jaką sobie wybrali to Afro- Cuban Jazz czy „Salsa” jak kto woli, można przypuszczać, że muzyka, którą grają, dostarczy słuchaczom niezwykłych emocji. I tak jest w istocie.

Każdy z muzyków tria pewnie i z wyobraźnią porusza się w tej barwnej, ekspresyjnej i pełnej niezwykłego rytmu muzyce, a pełna temperamentu lekkość i poczucie humoru sprawiają, że koncerty tria na długo pozostają w pamięci widzów.

Mamy dla naszych czytelników 4 pojedyncze wejściówki na ten koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czy w wałbrzyskim klubie A propos zagra w piątkowy wieczór m.in. Tadeusz Leśniak?

Odpowiedź należy wysłać sms na numer 7116 w treści wpisując: PT.KONW:AP.TAK lub PT.KONW:AP.NIE

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do czwartku 28 stycznia. Ze zwycięzcami konkursy skontaktujemy się telefonicznie. Koszt sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

Wrócił stand–up

Festiwal odwołany

Pozytywny projekt WOK–u

Wystawa fotograficzna

Dojedziesz do Skalnego Miasta

Z aplikacją bezpieczniej