MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Policjantka z Głuszycy na najniższym stopniu podium w sztafecie pływackiej

Wiadomości: Głuszyca
Wtorek, 16 kwietnia 2019, 15:06
Autor: PAW
Fot. KMP Wałbrzych
Na najniższym stopniu podium w VII Mistrzostwach Polski Policji w Pływaniu im. podinsp. Małgorzaty Bigos stanęła funkcjonariuszka Komisariatu Policji w Głuszycy. Sierż. Agnieszka Kozak wystartowała w sztafecie kobiet pod szyldem Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Zawody odbyły się w miniona sobotę w Lublinie. Wzięło w nich udział 84 pływaków i pływaczek z całego kraju. Mistrzostwa objęte zostały Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji, Wojewody Lubelskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin. Wsparcia przy organizacji mistrzostw udzieliły organizatorom Urząd Miasta Lublin oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”. Uczestnicy mistrzostw rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, na dystansach od 50 do 400 metrów, jak i w sztafetach. Walczyli o puchary: Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin oraz puchary ufundowane przez Zarządy Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Lublinie.

Głuszycka policjantka wywalczyła brązowy medal z drużyną Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W zespole stratowała razem ze st. sierż. Agnieszką Pulnowską, która jeszcze rok temu pracowała w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu, ale obecnie przeniosła się i służy w stolicy Dolnego Śląska. W sztafecie kobiet zwyciężyły policjantki reprezentujące Komendę Główną Policji, a drugie miejsce zajęły gospodynie zawodów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Inkubator do końca roku

Śmiertelny wypadek

Liga MTB

Triumf w wieloboju

Jaki jest stan gminy?

Radny straci mandat?

Rajd z obostrzeniami

Minersi wracają do gry