MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Policjanci poszukują świadków wypadku z ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 25 kwietnia 2019, 15:24
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 11 marca 2019 roku około godziny 18:45 na ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu – w rejonie budynku nr 70 przy sklepie monopolowym.

Z ustaleń wałbrzyskich śledczych wynika, że mężczyzna kierujący samochodem koloru ciemnego typu sedan lub hatchback, wykonując manewr cofania z miejsca parkingowego, potrącił przechodzącą w tym czasie przez jezdnię pieszą, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta w wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń ciała.

Z zeznań pokrzywdzonej oraz ustalonych świadków, a także na podstawie zabezpieczonych nagrań z monitoringu miejskiego oraz okolicznych placówek handlowych, nie udało się wytypować sprawcy tego zdarzenia. Policjanci poszukują więc świadków, którzy posiadają informacje na temat numeru rejestracyjnego pojazdu, który brał udział w zdarzeniu lub tożsamości kierującego samochodem.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności potrącenia pieszej proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzych pod numerami telefonów 74-842-03-58 lub 74-842-02-10, bądź o osobiste przybycie do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2, pok. 252.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
20%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
12
80%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kierowcy nie przebierają w słowach

Rowerowy zawrót głowy na Słonecznej Polanie

Opozycja zaskoczy?

Krwiodawcy uhonorowani

Nowi dyrektorzy

Uczestnicy Brave Kids znów w Wałbrzychu

Burmistrz Jacek C. bez wotum zaufania

Dziurawy Sobięcin