MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 2 lipca
im. Marii, Urbana

Policjanci pierwszego komisariatu odzyskali zaciski samochodowe wartości blisko 21 tysięcy złotych

Wiadomości: Wałbrzych/Kraj
Piątek, 31 maja 2019, 6:46
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu współpracując z policjantem kryminalnym wałbrzyskiej komendy odzyskali skradzione mienie o wartości blisko 21 tysięcy złotych. To wyprodukowane do najnowszej wersji znanej marki samochodów zaciski hamulcowe.

Wałbrzyscy funkcjonariusze wykorzystali zdobyte wcześniej informacje i ustalili, że utracone w marcu tego roku mienie ukryte jest w jednej z firm w Wielkopolsce. Działania operacyjne doprowadziły policjantów do Wydartowa. Tam także dokonali przeszukania pomieszczeń i odnaleźli, a następnie zabezpieczyli, 12 zacisków hamulcowych do najnowszej wersji samochodów o wartości blisko 21 tysięcy złotych. Utracone na terenie Czech mienie wałbrzyscy policjanci odzyskali w całości.

Podczas przeprowadzonych na miejscu zdarzenia czynności procesowych, funkcjonariusze zatrzymali dodatkowo 52-letniego mieszkańca Wydartowa, który jak się okazało, zakupił po zaniżonej cenie skradzione części samochodowe poza naszą granicą i przywiózł do Polski w celu dalszej nielegalnej sprzedaży. Mężczyźnie za paserstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Sprawa ma charakter rozwojowy. Obecnie trwają dalsze czynności operacyjne przy współpracy z czeska Policją.

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
2
17%
Hahaha
2
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

Nagminnie łamią przepisy

Wykluczyli dwóch

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Walb 31-05-2019 19:22
Niesamowite 😎
~BMW 31-05-2019 20:33
Hahahha.. Śledztwo godne CSI :-)
~ŁOŚSUPERKTOŚ 1-06-2019 0:46
KUrła ! Właśnie miołem te klocki kupić synowi zamiast lega, żeby się przyuczył na mechanika, a tera od policji trzeba łodkupić drożej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odtworzą krzyż

Miłośnik gier

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Napadł na nastolatka

Poniosą karę