MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Policja przypilnuje porządku podczas powtórzonych wyborów

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 września 2011, 11:40
Aktualizacja: 11:41
Autor: PAW
Fot. red
Już w najbliższą niedzielę 11 września odbędą się w naszym mieście ponowne wybory radnych w piątym okręgu wyborczym. Poprzednie, po wielu protestach, zostały unieważnione.

11 września odbędą się wybory do Rady Miasta w piątym okręgu. Sąd uznał poprzednie wybory za nieważne z powodu kupowania głosów.

Policja zapewnia, że będzie dążyła do tego, by te wybory, podobnie jak niedawne wybory prezydenta miasta, dały kolejny przykład nie tylko czystości walki wyborczej startujących kandydatów, ale również pokazały całemu krajowi zaangażowanie wałbrzyskiego społeczeństwa w kwestie prawdziwie demokratycznych wyborów.

Wałbrzyska policja przygotowuje się do tego dnia, bowiem chce uniknąć jakichkolwiek niejasnych sytuacji, a przede wszystkim nie dopuścić do popełniania przestępstw i wykroczeń wyborczych. Policjanci mają być widoczni w oznakowanych radiowozach, jak i w mundurach, aby można było podzielić się z nimi swoimi spostrzeżeniami lub powiadomić o stwierdzonych nieprawidłowościach. Będą również czuwać po cywilnemu.

Policja apeluje do mieszkańców Wałbrzycha, którzy w nadchodzącą niedzielę udadzą się do urn wyborczych o to, aby wspólnie nie pozwolili, aby podczas wyborów dochodziło do kupowania głosów.

Czytaj również

Wałbrzych spadł w rankingu

Jak wybierać firany do pokoju?

Zmarł symbol Wałbrzycha

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~JD 8-09-2011 18:09
Brawo Panie Błażnik! Miejmy nadzieję, że będziecie tak samo skuteczni jak podczas wyborów prezydenckich.
~kosa-osa 8-09-2011 19:07
od tego jest policja i nic w tym odkrywczego nie ma a ty JD chyba chciałbyś awansowac w najbliższym czasie ,co?
~J-23 8-09-2011 22:31
Ciekawi mnie kiedy "jakiś" radny zajmie się Poniatowem bo jak do tej pory to mieszkańcy Poniatowa tylko ich wybieraja a mają z tego tytułu wielkie nic.Jedyna droga gdzie można iśc na spacer to droga na cmentarz fajnie nie?, plac zabaw dla dzieci?, pojemniki na szkło i plastik itd.itd. panowie i panie bezradni wszystko wam "trza" pokazac palcem? za cos diety chyba vbierzecie i nie małe.
~bry 9-09-2011 6:44
A kogo mają wybierać mieszkańcy Poniatowa?? Radnych z Podzamcza?? Swoją drogą jak Policja sprawi się tak jak w sierpniu to kłopotów nie będzie i nareszcie zacznie się robić "czysto" w mieście.
~Andrzej 9-09-2011 10:10
Tak to jest jak na radnych wybieramy bezradnych albo głupich politykierów , co tylko popyskują , naobiecują i potem mówią a co ja mogę . I tak pomagają Radzie Miasta i Prezydentowi . Ale jednak się od kilku miesięcy zmienia , jeden człowiek pogonił do pracy wielu udawaczy , niektórym podziękował za udawanie pracy . Myślę i jestem przekonany ,że Prezydent miasto przywróci do normalności . Martwię się tylko czy niektórzy Tzw. Radni nie będą przeszkadzali , bo społeczeństwo wspomoże Prezydenta .
~hmmm do Andrzej 9-09-2011 10:42
a kiedy pogoni udawacza, mistrza oswiadczen i dialogu spolecznego Kruczkowskiego?
~do hmmm 9-09-2011 13:01
daj spokój człowieku kruk na zasiłku a ty sie przywalasz:))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wilgoć na Traktorzystów

Nowy prezes WSSE

Uratowali człowieka

Uchwała krajobrazowa

Nie stójcie w korku