MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Policja poszukuje zaginionej 78–latki

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 12 lipca 2015, 6:25
Aktualizacja: 6:57
Autor: opr.red.
Fot. www.walbrzych.policja.gov.pl
Wałbrzyska Policja od 1 czerwca bieżącego roku nieprzerwanie prowadzi czynności poszukiwawcze zaginionej 78–letniej Zelii Żalik, która w dniu 31 maja wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. 13 i 14 lipca wałbrzyscy policjanci oraz funkcjonariusze innych służb kolejny raz będą prowadzić zintensyfikowane działania poszukiwawcze zaginionej 78–latki, która 31 maja bieżącego roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła.

Przypominamy, że zaginiona ubrana była w długą, czarną spódnicę, biały polar i czarne półbuty. Kobieta ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, ma krótkie siwe włosy, nie posiada żadnych znaków szczególnych. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje nt. zaginionej wałbrzyska Policja prosi o pilny kontakt na tel. Nr 997.

Poszukiwania będą obejmowały znajdujące się na terenie: Starego Zdroju, Piaskowej Góry i Poniatowa kompleksy leśne oraz łąki. Przeszukane zostanie każde miejsce najdokładniej jak to możliwe, choć warunki poszukiwań nie będą łatwe, gdyż są to tereny niełatwe do przebycia. W działaniach udział wezmą wałbrzyscy policjanci, Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Biura Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji w Warszawie wraz z mobilnym centrum wsparcia poszukiwań.

Ponadto w akcję włączą się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, przewodnicy psów służbowych z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Miejska.

W poszukiwania zaangażowana będzie również Straż Leśna z Nadleśnictwa w Wałbrzychu. Wsparcia udzieli także Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu. W sumie w akcji weźmie udział 120 osób wyposażonych w radiowozy, samochody terenowe, kłady. Działania planowane są w godzinach od 9:00 do 16:00.

Czytaj również

Najpierw rów, później areszt

W markecie najłatwiej...

Meble ogrodowe przewozili autobusem

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~jola 12-07-2015 9:03
czlowiek nie igla ,oby sie znalazla ,niech rodzina odetchnie
~olo 12-07-2015 9:27
dlatego też każdy powinien mieć czipa pod skóra i byłoby bez problemu
~vvvv 12-07-2015 19:27
Ciekawe gdzie policja była przez ostatnie 1,5miesiąca kiedy była szansa na to że się kobiete znajdzie żywa.... od poczatku mogli taka akcje zrobić a nie polatali 2godz. helikopterem i tyle;/
~ina 13-07-2015 20:45
Szukali przez kilka dni i to intensywnie zwłaszcza na Poniatowie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wciąż te narkotyki

Przyjedzie Duda

Miasto broni strażników

Szełemej w Chwaliszowie

Książ w średniowieczu