MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Policja poszukuje podejrzanego o gwałt

Wiadomości: Kraj, Region
Środa, 23 września 2009, 1:05
Aktualizacja: 1:06
Autor: PW
Fot. KMP
Policja na Dolnym Śląsku poszukuje mężczyzny podejrzewanego o dokonanie brutalnego gwałtu na 17–latce.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu prosi o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają na poniższym zdjęciu tego mężczyznę. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie brutalnego gwałtu na 17-letniej dziewczynie. Do zdarzenia doszło 7 września na terenie powiatu złotoryjskiego.

Mężczyzna ma około 30-40 lat, ponad 185 cm wzrostu. Twarz owalną, normalną budowę ciała. Ma cerę jasną – gładką, nos średni – prosty, usta wąskie – cienkie z wyraźnie zaznaczoną krawędzią górnej wargi, włosy blond – lekko siwiejące, proste. Mężczyzna ten ma charakterystyczną bliznę w kąciku ust, prawdopodobnie w dolnej części o pofalowanym kształcie z niewielkim zagłębieniem na końcu blizny.

Podejrzany ubrany był w bawełnianą czarną bluzę zapinaną na całej długości na zamek z postawionym kołnierzem. Miał na sobie spodnie koloru zgniłej zielnie typu bojówki z dużymi kieszeniami po bokach zapinanymi na rzepy. Miał na sobie obuwie sportowe z czarnymi napisami oraz z charakterystycznym żółtym pasem po boku.

Wszystkich, którzy rozpoznają tego mężczyznę, policja prosi o kontakt pod numerem telefonu: 074/ 842-02-13.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Namówił 11–latkę do przestępstwa

Talenty odnalezione

Jacek C. na wolności

Trafiona kontrola

Duda w Wałbrzychu

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Wciąż te narkotyki

Brawo seniorzy!