Czytających: 4203

Wałbrzych/REGION: Podsumowano Mały Wyścig Pokoju

Piątek, 13 sierpnia 2010, 13:26
Aktualizacja: 13:26
Po rozgraniu VI wyścigów podsumowane zostały wyniki Małego Wyścigu Pokoju. W kilku kategoriach zwyciężali zawodnicy Górnika Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice oraz LUKS Lidera Stare Bogaczowice.

W kategorii żaków wygrał Bartosz Rudyk z Moto Jelcza-Laskowice. Dwaj młodzi kolarze ze Starych Bogaczowic – Michał Juszczyk i Wojciech Wojciechowski – uplasowali się kolejno na 9. i 10. miejscu. Wśród żakiń zawodniczki LUKS Lidera Stare Bogaczowice zajmowały czołowe lokaty. Zwyciężyła Klaudia Czarnecka przed Wiktorią Giedziun. Marta Fryzowicz uplasowała się na 4. pozycji, Monika Czarnecka była szósta, Małgorzata Kubińska - siódma.

W rywalizacji młodzików po podsumowaniu wyników okazało się, że wygrał Paweł Przewięda, kolarz Górnika, a jego klubowy kolega Kamil Gorzawski zajął 3. miejsce. W młodziczkach zwyciężyła Karolina Wolska z Górnika. Aleksandra Dmytrasz była 3., Natalia Grochalska – 5., Monika Lasota – 6., Paulina Trębacz – 7., Karolina Grochalska – 8., Zuzanna Walczak – 9., a Natalia Jarosz – 11.

W kategorii juniorów młodszych najlepszy okazał się kolarz Górnika Tomasz Wolski. Jakub Pytka był 6., Mateusz Kowalski – 10., Oskar Makowski – 27., Wojciech Głuszek – 33., a Miłosz Podgórski – 34.
Wreszcie w zmaganiach juniorek młodszych najlepsza z naszych reprezentantek Marlena Przewięda wywalczyła 3. miejsce. Natalia Górecka była 9., Klaudia Żukowska – 10., a Urszula Czarnecka – 13.