MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Podsumowanie szkolenia „PAKIET NA START”

Wiadomości: Świdnica
Środa, 28 września 2011, 17:37
Aktualizacja: 17:39
Autor: RED
Fot. użyczone
W dniu 27 września 2011 roku siedzibie Sudeckiej Izby Przemysłowo Handlowej w Świdnicy odbyło sie bezpłatne szkolenie pod patronatem Roberta Jagły Przewodniczącego Komitetu Regionalnego Funduszu Regionu Wałbrzyskiego dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą pn. “PAKIET NA START”.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego we współpracy z Urzędem Skarbowym w Świdnicy, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Świdnicy, Dzierżoniowskim Funduszem Poręczeń Kredytowych oraz Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

Skierowane było do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. W szkoleniu wzięło udział 21 osób z terenu województwa dolnośląskiego. Zakres tematyczny obejmował zagadnienia dotyczące procedury rejestracji firmy, wyboru formy opodatkowania, opłacania składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zasad funkcjonowania funduszu poręczeń kredytowych oraz dostępnych źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Jak wynika z ankiet ewaluacyjnych, szkolenie uzyskało wysoką ocenę zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Czytaj również

Wilgoć na Traktorzystów

"Dziesiątka" pięknieje

Uchwała krajobrazowa

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 28-09-2011 19:45
ma juz dosc tego faceta niedlugo otworze lodowke i go zobacz ę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych spadł w rankingu

Zmarł symbol Wałbrzycha

Nowy prezes WSSE

Petycja do prezydenta

Bezpieczeństwo ponad wszystko