MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 3 sierpnia
im. Lidii, Nikodema

Podsumowanie majowego weekendu na drogach Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego

Wiadomości: Wałbrzych/powiat wałbrzyski
Poniedziałek, 6 maja 2019, 8:36
Aktualizacja: 13:58
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Majowy weekend już za nami. W czasie trwania policyjnej akcji funkcjonariusze nie odnotowali żadnego wypadku drogowego. Doszło natomiast do 26 kolizji. Niestety funkcjonariusze podczas działań zatrzymali do kontroli 14 nietrzeźwych kierujących.

Policyjna akcja "Majowy weekend 2019" trwała od wtorku 30 kwietnia do 5 maja 2019 roku. W tym czasie zwiększona ilość policjantów dbała o bezpieczeństwo podróżujących przez Wałbrzych i powiat wałbrzyski. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu prowadzili między innymi kontrole prędkości, sprawdzali stan techniczny samochodów, trzeźwość kierujących oraz niezbędne dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami. W trakcie akcji mundurowi zatrzymali 14 nietrzeźwych kierujących-połowa z nich to rowerzyści. Niechlubny rekordzista, kierujący samochodem osobowym, zatrzymany do kontroli przy ul. Kusocińskiego miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W czasie majowego weekendu na drogach powiatu wałbrzyskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Na terenie naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego policjanci odnotowali natomiast do 16 kolizji.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy prezes WSSE

Spowodował kolizję po pijanemu

Wałbrzych spadł w rankingu

13–latek za kierownicą

Petycja do prezydenta

72–latek zabił swoją konkubinę

Dobrana para...

Apele nic nie dają