Wałbrzych/REGION: Podsumowali wyścig górski

Czwartek, 26 sierpnia 2010, 18:34
Aktualizacja: Piątek, 27 sierpnia 2010, 12:51
Kolarze pokonali cztery wyczerpujące etapy
Górski Wałbrzyski Wyścig Kolarski składał się z czterech ciężkich etapów. Po podsumowaniu wszystkich etapów wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

I tak kolarze ścigali się w czerecha etapach, które zostały rozegrane w Głuszycy, Wałbrzychu, Jedlinie-Zdroju oraz Świebodzicach.

W kategorii juniorek młodszych po podsumowaniu wszystkich etapów zwyciężyła Katarzyna Niewiadoma z WLKS Krakus. Joanna Dubienecka z wałbrzyskiego Górnika uplasowała się na wysokim 3. miejscu. Kolejna zawodniczka Górnika - Agnieszka Kusiak zajęła 4. pozycję, a Aleksandra Wiśniewska ukończyła wyścig na 7. miejscu.

W kategorii OPEN kobiet wygrała Paula Gorycka z CCC Polkowice. Wychowanka Górnika, obecnie reprezentująca barwy Ogniwa Dzierżoniów – Natalia Frączek - zajęła 5. miejsce, natomiast jedyna reprezentantka Górnika w tym wyścigu w tej kategorii wiekowej – Justyna Kwiecińska - zakończyła start na 16. lokacie.

Wreszcie wśród juniorów młodszych dominowali kolarze Górnika. Zwyciężył Tomasz Mickiewicz przed Jakubem Pytką. Na 4. miejscu zawody ukończył Tomasz Wolski. 7 pozycja przypadła w udziale Krzysztofowi Kusiakowi, 14. lokatę wywalczył Mateusz Kowalski, a 18. miejsce zajął Wojciech Głuszek.