MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Podpisali listy intencyjne i udali się do Zęba

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 1 marca 2011, 15:03
Aktualizacja: 15:06
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Świdnicki Klub Pływacki UKS SVIDA realizował w dniach 15–20 luty projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej ,,Młode Gwiazdy 2011". W projekcie uczestniczyły kluby: słowacki KP Aquacity Poprad i czeski TJ Delfin Nachod. Ogółem w projekcie uczestniczyło 36. zawodników z zagranicy oraz pływaków UKS–u SVIDA.

Wspólne treningi odbywały się na basenie Szkoły Podstawowej nr 4, pływalni przy ul. Równej oraz w hali przy ul. Pionierów. Dodatkową atrakcją był wyjazd w pobliskie góry z pieczeniem kiełbasek oraz wspólne wyjście na lodowisko. Projekt zakończył się podpisaniem listów intencyjnych o wzajemnej współpracy, a podczas uroczystości zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami za udział w ,,Sztafetach Przyjaźni" .

UKS SVIDA otrzymał zaproszenie na zawody do Popradu oraz do udziału w mistrzostwach organizowanych przez Lokomotiv Trutnov i Delfin Nachod. Jest propozycja aby zawody organizowane przez kluby z Czech rozszerzyć o jedną
edycję rozgrywaną w Świdnicy. W drugim tygodniu ferii grupa pływaków UKS-u SVIDA, jak w poprzednim roku udała się na obóz do Zęba, mieszczącego się w pobliżu Zakopanego, gdzie w czasie pobytu doskonalono jazdę na nartach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znakomici tenisiści

Talenty odnalezione

Jacek C. na wolności

Maraton na raty

Mogli zrywać czy też nie?

Harry znów zwycięski

Akcja zakończona

Duda w Wałbrzychu