Czytających: 5387

Mokrzeszów: Podgórze pokazało pazur

Poniedziałek, 3 października 2022, 9:06
Aktualizacja: 9:12
W meczu Zielonych Mokrzeszów z Podgórzem Wałbrzych zdecydowanym faworytem byli miejscowi, ale to goście po ostatnim gwizdku arbitra cieszyli się z wygranej.

Podgórze przystąpiło do meczu bardzo skoncentrowane, bowiem sytuacja w ligowej tabeli dla ekipa z Wałbrzycha nie wyglądała najlepiej. Zieloni to ekipa zaliczająca się do czołówki klasy A. Już w 8. minucie po golu Michała Hertmanowicza prowadzili przyjezdni. Po kwadransie gry było już 0-2, a do siatki Zielonych trafił Adam Klara. Gospodarze podrażnieni takim obrotem spraw wzięli się do pracy i w 33. minucie zdobyli kontaktowego gola za sprawą trafienia Piotra Sudora. Początek drugiej połowy ułożył się znakomicie dla Podgórza, bowiem gola na 1-3 zdobył Michał Dębski. Zieloni bili głową w mur, a Podgórze w 78. minucie postawiło kropkę nad "i" strzelając czwartego gola. Tym razem bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki rywala trafił Damian Sysiak.

Zieloni Mokrzeszów - Podgórze Wałbrzych 1-4 (1-2)