Jedlina-Zdrój: Pobiegali w Jedlinie–Zdroju

Poniedziałek, 31 maja 2010, 20:07
Aktualizacja: Wtorek, 1 czerwca 2010, 12:56
W Jedlinie–Zdroju spotkało się wielu miłośników biegów
W Jedlinie–Zdroju odbył się Bieg Szlakiem Uzdrowiskowym. Zawodnicy rywalizowali na kilku dystansach.

Kobiety i VIP-y pobiegli na dystansie 5 km. Wygrała Izabela Gurtowska z Wałbrzycha przed Lenką Wiesnerovą z Nachodu i Darią Szafrańską z Jawora. Inne biegaczki i biegacze z Wałbrzych zajmowały następujące miejsca: Magdalena Kaczuga – 7., Ewa Sobiera (Głuszyca) – 8., Ewa Gdowska – 9., Katarzyna Chomiak - 11., Igor Hoffman – 12, Barbara Figiel – 13., Józef Żuk – 14, Nicola Skowrońska – 15., Mikołaj Witczak – 18., Eulalia Dachowska-Speil – 20., Czesław Marciak – 21., Grzegorz Grochowski – 22.

W biegi głównym na 10 km zwyciężył Ryszard Janusz ze Szczytnej. Mateusz Kłaczyński z Boguszowa-Gorc zajął 3. miejsce. Michał Koszewski z AZS PWSZ Wałbrzych był 5., Michał Rais z Wałbrzycha zajął 8. miejsce, Edward Baczewski przybiegł na 14. miejscu, Maciej Kulpa z Jedliny-Zdroju był 17., Jacek Kowalczyk Wałbrzycha zajął 18. pozycję, Grzegorz Pogorzelski był 20., Krzysztof Sitko z Jedliny-Zdroju 22., Marcin Ilków z Głuszycy 23., Jarosław Cieśla z Mieroszowa 27., Patryk Łazarski z Wałbrzycha 28., Andrzej Subocz z Jedliny-Zdroju 30, Marek Henczka 33., Bogusław Tajduś 34., Edward Kozłowicz 38., Ryszard Gurgul 40., Kazimierz Kaczuga 42., Artur Tyborski 45., Mirosław Budka 47., Dariusz Zaczyk – 48., Piotr Dubarek z Boguszowa-Gorc 49., Jarosław Cynar – 50., Jacek Janczarek – 51., Marek Gulacz – 52., Józef Mosio – 54., Krzysztof Figiel – 55., Andrzej Nawrocki z Jedliny-Zdroju 57., Sebastian Kasperek – 58., Dariusz Kalita – 60., Jerzy Speil – 63., Jarosław Słomowicz – 64., Kazimierz Sawko – 66., Krzysztof Marciniak – 67., Eugeniusz Marcinowski – 71., Józef Jagodziński – 72., Krzysztof Gładuniec z Jedliny-Zdroju – 76., Wiesław Klich – 79., Sebastian Kubiak z Jedliny-Zdroju 78., Krzysztof Drozdowski – 82., Piotr Sejwa – 83.

W kategorii Nordic Walking wygrał Mikołaj Grzeszak z Wałbrzycha przed Grzegorzem Szydkowskim z Wałbrzycha.