MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 31 maja
im. Anieli, Petroneli

PO chce odwołania przewodniczącej Piotrzkowskiej

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Piątek, 8 kwietnia 2016, 17:23
Aktualizacja: Sobota, 9 kwietnia 2016, 8:12
Autor: opr. PAW
Fot. red
Kolejne zawirowania w radzie powiatu wałbrzyskiego. Tym razem radni PO złożyli wniosek o odwołanie przewodniczącej rady Doroty Piotrzkowskiej.

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna Dorota Piotrzkowska szła z radnymi PO ramię w ramię, bowiem należy pamiętać, że do rady weszła z list PO. Później jednak drogi obu stron się rozeszły. Piotrzkowska wprawdzie nadal jest członkiem PO, ale na przewodniczącą została wybrana głosami radnych PSL-u i niezależnych oraz PiS-u. Widać, że pełnienie przez nią tej funkcji nadal nie pasuje jej niedawnym kolegom i po czwartkowej sesji 6 radnych PO (Jarosław Buzarewicz, Andrzej Lipiński, Grzegorz Walczak, Leonard Górki, Kamil Orpel oraz Iwona Woźniak) zgłosiło wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji, która ma się odbyć w przyszłym tygodniu, w celu odwołania przewodniczącej Piotrzkowskiej.

Matematyka jest nieubłagana i nie daje radnym PO szans na skuteczne przeprowadzenie zmiany. Chyba, że ktoś z koalicyjnych radnych postanowi posłuchać głosów radnych PO i zagłosować „za” odwołaniem Piotrzkowskiej. W tej radzie już wiele rzeczy się wydarzyło i taki scenariusz, choć mało prawdopodobny, jest możliwy. Nieoficjalnie członkowie Zarządu Powiatu mówią, że nie widzą zagrożenia, zapewniają, że koalicja jest stabilna, a działania PO określają działaniem „na pokaz”.

Czytaj również

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Castle Party odwołane

Pomnik Smoleński

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~rś 8-04-2016 11:41
Ale to jest tyjotr. Z drugiej strony- wiemy po co są powiaty.
najnaj 8-04-2016 11:47
To peło to same popaprańce robią tylko szum i zamieszanie jk zresztą w całym kraju. Sami gó...o zrobili i teraz innym nie daja popracować.A już ten chudy, długi w okularkach .....
~benkmen 8-04-2016 12:12
Hmmm..Brak problemu -POważnym problemem. ;-)
~nauczyciel 8-04-2016 12:30
Lipiński umie czytać i pisać, ale nie umie jak zwykle liczyć
~oj boli boli 8-04-2016 13:28
Żenujący serial w wykonaniu cwaniaczków z powiatowego PO. Zamiast się zająć pracą to zwołują nadzwyczajne sesje bo im się nie podoba przewodnicząca Rady.... żal.pl
~ala 8-04-2016 13:28
ech....panowie z PO chyba nie wyszli jeszcze z przedszkola..
~- 8-04-2016 14:24
Ja też jestem za odwołaniem - jako obywatel powiatu i wyborca!
~Jędrek 56 8-04-2016 16:13
Zabawa w kotka i myszkę lub zabawa dzieci w piaskownicy. Tak w skrócie można skomentować te wszystkie głupkowate posiedzenia i sesje . Zabrać wiaderka i łopatki - i pogonić z tej piaskownicy do rzetelnej pracy. Najpierw się wspierają wspólnie popierają - wybierają a teraz odwołują. DUŻE DZIECI -ogolić niektóre części ciała i do żłobka .
~Wyl a 8-04-2016 17:14
wiem tylko tyle- u nas w sanatorium beznadziejna, nic sie nie robi i ciągle głupie pomysły pani
~Wstyd 8-04-2016 20:07
Panowie i Panie po co to ujadanie - proPOnuje wszyscy POdajcie się do dymisji: i Kwiatkowski i Walczka, i Cichura i Buzarewicz, i Janor i Lipiński, i Orpel i Piotrzkowską wstyd, wiocha, bajzel - taki powiat
~Ryś 8-04-2016 20:16
Uzdrowisko umiera POd "rządami" pseudo prezesa. Zadłużone POnad miarę i POd obecną władzą niereformowalne. Pani dyrektor jest z tego samego układu. Oni już tylko doprowadzą firmę do upadłości. Panie Marszałku niech pan nie pomaga ludziom Schetyny. Prezes Uzdrowiska to właśnie jego człowiek. Morze Pan wreszcie po zmianach w Urzędzie Marszałkowskim przejrzy na oczy i zobaczy ile pieniędzy podatników utopił Prezes w nieudolnym zarządzaniu.
~wiesniak 8-04-2016 21:38
Żenujące są te wypowiedzi w .... - czt taka jest rola starosty?Panowie idżcie na piwo i po męsku załatwcie sprawe.Przeciez przeciętnego mieszkańca nie interesują te śmieszne rozgrywki.U nas na wsi lepszy porządek bo soltys ma autorytet.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych Centrum

Co słychać w Wałbrzychu?

Raport prezydenta

Miasto stawia na inwestycje

Żłobek już wkrótce