Czytających: 3758

REGION: Piłkarska klasa B: Szlagier dla Jokera

Wtorek, 15 kwietnia 2014, 15:35
Aktualizacja: Środa, 16 kwietnia 2014, 9:50
Po zwycięstwie 5–3 nad Iskrą Witków, piłkarze Jokera Jaczków mają awans do klasy A na wyciągnięcie ręki.

Iskra Witków uznawana była za najgroźniejszego rywala Jokera w walce o awans. Podczas derbowego spotkania gminy Czarny Bór, Joker wykazał swoją wyższość i wygrał mecz 5-3. Do przerwy było 2-2, ale w ostatnich minutach meczu, przy stanie 3-3, więcej zimnej krwi, sił i opanowania wykazali gracze z Jaczkowa i zdołali zdobyć dwa gole, które zadecydowały o ich zwycięstwie. Gole dla Jokera w tym spotkaniu strzelili: Stępień, Bródka, Bielecki, Koźlak, Kulik. Dla Iskry trafiali: Stawiarski, Groń i Ogrodnik. Właściwie już tylko zespół Unii Bogaczowice może pokrzyżować plany ekipie z Jaczkowa. Unia w tej serii rozniosła w meczu wyjazdowym Grodno Zagórze Śląskie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu Joker - Iskra.