Czytających: 4625

REGION: Piłkarska klasa B: Przypomniał o sobie Kornel Duś

Poniedziałek, 15 września 2014, 10:39
Aktualizacja: 10:39
Piłkarze Górnika Gorce po golu Kornela Dusia wygrali w Wałbrzychu z miejscowym Podgórzem 1–0. W innym ciekawym meczu Iskra Witków nie dała szans Unii Bogaczowice.

Płomyk Borówko do przerwy remisował z rezerwami Victorii Świebodzice 1-1, ale w drugiej połowie kibice zobaczyli festiwal goli i swoją wyższość udowodnili gracze z Borówna. Gole dla Płomyka zdobyli Chwaliński, Tur, Starczewski, Krawczyński, a jeden to gol samobójczy.

Górnik Gorce po spadku z klasy A próbuje odzyskać swoją pozycję. W pierwszym meczu po golu Kornela Dusia, a więc byłego piłkarza Górnika Wałbrzych, podopieczni Rafała Siczka wygrali na trudnym terenie 1-0.

Pewne zwycięstwo odnieśli też piłkarze Zagłębia Wałbrzych, którzy nie dali żadnych szans Grodnu Zagórze Śląskie, a Unia Bogaczowice nie sprostała głównemu faworytowi do awansu, a mianowicie ekipie Iskry Wiktów.