Czytających: 5219

REGION: Piłkarska klasa B: Awans Górnika Gorce!

Poniedziałek, 1 czerwca 2015, 10:51
Aktualizacja: 10:52
W meczu na szczycie wałbrzyskiej klasy B, Iskra Witków zremisowała z Górnikiem Gorce 1–1.

Ten remis oznacza, że Gorce zapewniły sobie awans do klasy A. Samo spotkanie stało na dobrym poziomie. W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali gracze Górnika i po golu Ryszarda Bejnarowicza wyszli na prowadzenie. W kilku innych sytuacjach z dobrej strony pokazał się bramkarz Iskry – Mokrzycki. W drugiej odsłonie obraz gry uległ zmianie. To Iskra atakowała i dążyła do wyrównania. Swoją znakomitą okazję zmarnował Cieszkowski, ale w 89. minucie zrehabilitował się i zdobył gola. W doliczonym czasie gry Zbereda dwukrotnie strzelał z bliskiej odległości, jednak Garwol nie dał się zaskoczyć i mecz zakończył się podziałem punktów.