REGION: Piłkarska klasa A: Zdrój i Czarni powalczą o awans

Poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 11:43
Aktualizacja: 11:44
Po tej serii spotkań wiele wskazuje na to, że o awans do klasy okręgowej powalczą Zdrój Jedlina Zdrój oraz Czarni Wałbrzych.

Zdrój w meczu bardzo prestiżowym przeciwko Włókniarzowi Głuszyca odniósł przekonywujące zwycięstwo 5-1. Gola dla Włókniarza zdobył Kalka, a dla Jedliny trafiali: Kubowicz – 2, Piątek – 2 oraz Kałoń. Zdrój ma 4 punkty przewagi nad Czarnymi Wałbrzych, którzy wygrali na własnym boisku z Sudetami Dziećmorowice 1-0 po golu zdobytym przez Konsewicza . Skandalem zakończyło się spotkanie w Kłaczynie, gdzie po 86 minutach miejscowa Nysa remisowała 2-2 z Granitem Roztoka. Wtedy to zawodnik gości uderzył sędziego i arbiter przewał ten mecz. Z pewnością OZPN Wałbrzych przyzna walkower dla Nysy. Ważne wygrane odniosły ekipy Gwarka Wałbrzych i KS-u Walim, a cenny punkt z Mrowin przywieźli gracze Górnika Gorce. Passę zwycięstw kontynuuje tymczasem Orzeł Mieroszów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu Czarni Wałbrzych kontra Sudety Dziećmorowice.

Wyniki:

Zieloni Mrowiny - Górnik Gorce 2-2
Włókniarz Głuszyca - Zdrój Jedlina Zdrój 1-5
Nysa Kłaczyna - Granit Roztoka - przerwany w 86. minucie przy stanie 2-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
Tęcza Bolesławice - Cukrownik Pszenno 0-4
Gwarek Wałbrzych - Grom Witków 2-1
Orzeł Mieroszów - Wenus Nowice 3-1
Czarni Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice 1-0
Unia Jaroszów - KS Walim 0-2