Czytających: 4157

REGION: Piłkarska klasa A: Remis w meczu na szczycie

Poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 14:41
Aktualizacja: 14:42
W dramatycznym meczu na szczycie ligowej tabeli, Cukrownik Pszenno zremisował ze Skalnikiem Czarny Bór 3–3.

Do przerwy to Cukrownik lepiej radził sobie na boisku i prowadził 2-0. W drugiej odsłonie Skalnik zdołał doprowadzić do remisu po 2. W 85. minucie Cukrownik zdobył trzeciego gola, ale w 89. minucie goście zdołali wyrwać Cukrownikowi zwycięstwo. Gole dla Pszenna zdobyli Ciuba, Matuła i Urbańczyk, a dla Skalnika Jarzębowski, Witek i Wiącek.

Straty do prowadzącej dwójki zmniejszył Gwarek Wałbrzych dzięki wygranej 2-1 w Kłaczynie. W ciekawym meczu Zdrój Jedlina Zdrój uległ Sudetom Dziećmorowice 1-3. Dwa gole dla Sudetów zdobył Osiecki, a jednego Choma. Honorowe trafienie dla Jedliny to dzieło Kałonia. Kolejny ważny punkt w batalii o utrzymanie w klasie A wywalczyło wałbrzyskie Zagłębie, które tym razem zremisowało z Włókniarzem Głuszyca 1-1 (Niedźwiedzki – Kałwak).