Zalogowanych: 7

REGION: Piłkarska klasa A: Nie ma mocnych na Roztokę

Wtorek, 17 września 2013, 16:00
Aktualizacja: 16:00
Szósty mecz z rzędu wygrał Granit Roztoka w rozgrywkach klasy A. Tym razem w derbach gminy Dobromierz Granit ograł Nysę Kłaczyna.

Za plecami Roztoki trwa również ciekawa rywalizacja. Sudety Dziećmorowice ograły, choć nie bez trudu, 5-2 Czarnych Wałbrzych. Do przerwy Czarni po golach Szymona Beszterechy prowadzili 2-1. W drugich 45 minutach Sudety wzięły się ostro do roboty i zaaplikowały rywalowi 4 gole. Dla Sudetów trafiali dwukrotnie Osiecki i po razie Sobolewski, Otwinowski i Baran. W ciekawym meczu, jaki został rozegrany w Jedlinie Zdroju, miejscowy Zdrój zremisował z Włókniarzem Głuszyca 1-1. Gole zdobyli w tym meczu Kalka dla Głuszycy i Piwoński dla Zdroju. Wciąż nie wiedzie się ekipie Górnika Gorce, która tym razem uległa u siebie Zielonym Mrowiny. Cenną wygraną zanotowali za to piłkarze Cukrownika Pszenno, którzy dotychczas kompletnie zawodzili. Poniżej oczekiwań spisują się też gracze Gwarka Wałbrzych. Gwarek przegrał w Witkowie z miejscowym Gromem aż 1-5.