Piłka nożna: Czekają nas derby Wałbrzycha w klasie A

Wiadomości: REGION
Sobota, 1 października 2011, 10:26
Aktualizacja: 10:27
Gwarek Wałbrzych –Czarni Wałbrzych, Skalnik Czarny Bór – Sudety Dziećmorowice oraz Górnik II Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca, to najciekawsze mecz VIII serii spotkań o mistrzostwo klasy A.

Na stadionie Gwarka dojdzie do kolejnych derbów Wałbrzycha. Faworytem jest zespół Grzegorz Janika, który po słabym początku dołączył do środka tabeli. Czarni w tym sezonie grają na razie bardzo słabo, ale derby rządzą się swoimi prawami.

Sudety Dziećmorowice, po porażce z Karoliną Jaworzyna Śląska, wyjeżdżają na mecz do Czarnego Boru z średnio w tym sezonie spisującym się Skalnikiem. Trudno wskazywać jednoznacznie faworyta tego meczu i każdy wynik jest tu praktycznie możliwy.

Rezerwy Górnika chcą kontynuować marsz do klasy okręgowej i pokonać kolejną przeszkodę. Tym razem na ich drodze stanie Włókniarz Głuszyca. W ubiegłym sezonie w Głuszycy w rozgrywkach klasy B, Włókniarz pokonał Górnika 1-0. Czy teraz dojdzie do srogiego rewanżu?

VIII kolejka:

Skalnik Czarny Bór – Sudety Dziećmorowice (niedziela – 15.00)
Unia Jaroszów – Karolina Jaworzyna Śląska (niedziela – 15.00)
Cukrownik Pszenno – Kolber Uciechów (niedziela – 15.00)
Granit Roztoka – Zagłębie Wałbrzych (niedziela – 15.00)
Gwarek Wałbrzych – Czarni Wałbrzych (niedziela – 11.00)
Górnik II Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca (niedziela – 11.00)
Zjednoczeni II Żarów – Rawa Boleścin (niedziela – 11.00)
Wenus Nowice – LKS Bystrzyca Dolna (niedziela – 11.00)

Forma rośnie

Ósma wygrana

Derby dla Górnika

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~ 1-10-2011 13:59
gdzie swoje mecze rozgrywaja rezerwy Górnika ?
~misiu 2-10-2011 21:13
To, co robił ten cymbał na środku wspomagany przez bocznego od strony rezerwowych w Czarnym Borze to się nadaje do prasy. Prezes Skalnika dostakje czerwoną kartkę...może i słusznie, alee na boku ten baran drukuje totalnie mecz... no jak się i nie wk.... Byli pilkarze, którzy grali na poziomie III liii ipodchodza i pytają, o co chodzi bocznemu niejakiemu panu B.... Nie podam nazwiska, bo i tak mnie admin wykropkuje, ale to totalny baran na boku dziś był. Sudety walczcie!!!
~ 3-10-2011 9:23
w meczu Górnika z Głuszycą zagrało dużo chłopaków którzy ocierają się o ligę i myślałem że wygrają na luzie w pierwszej połowie meczu górnik atakował a głuszyca z kontry w 4mi mogła prowadzić i jak się nie strzela to się dostaje 8 mi po wolnym gdzie bramkarz z Włókniarza bardzo żle się ustawił i nie pomógł swojej drużynie było 1;0 a Głuszyca w 25 po fajnej akcji wyrównała sędzia nie zobaczył kornego gdzie zawodnicy z Górnika myśleli o wapnie goście wpakowali piłkę do siatki i było 1;1 w drugiej połowie Głuszycy brakowało sił ale to oni mieli 3 setki kapitan Włókniarza z 10 metrów mając tylko bramkarza nie trafił do siatki w odpowiedzi Górnik na karnego którego nie potrafi wykorzystać i w końcówce bramkarz Głuszycy snów w roli gł. nie trawił rękoma w piłkę co zmyliło obrońce i swojak 2;1
~ 3-10-2011 9:33
mecz dobry tylko w drugiej połowie sędzia pomagał górnikowi a paru młodych graczy Górnika chamsko odnoszących się do sędziego i gości powinno się zastanowić nad tym czy grają w piłkę a za takie zachowani powinni nieć zabraną kasę bo w lidze sędzia nie podaruje obelg i czerwo pewne
~ 3-10-2011 13:48