MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Pies wytropił włamywacza

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 8 września 2009, 9:33
Aktualizacja: 10:44
Autor: PW
Policjanci dzięki psu, który wabi się „Nil” trafili na ślad włamywacza, który okradł jeden ze sklepów. W trackie prowadzonych czynności wyszło na jaw, że 19–letni mężczyzna ma na koncie również inne przestępstwa.

4 września około godziny 8.00 rano do jednego z mieszkań przy ulicy Chopina w Boguszowie-Gorcach zapukali policjanci. Funkcjonariusze trafili w to miejsce, bowiem doprowadził ich tu policyjny pies „Nil”. Pies podjął trop po tym, jak w jednym ze sklepów spożywczych doszło do włamania.

19-letni mężczyzna, który wpadł w ręce stróżów prawa dzięki czujności czworonoga, przyznał się do winy. Opowiedział ze szczegółami, jak doszło do włamania. Policjanci udowodnili nastolatkowi, że jest on również sprawcą kradzieży 61 metrów bieżących kabla zasilającego linię kolejową. Do tej kradzieży doszło 3 września. Straty spowodowane przestępczą działalnością 19-latka oszacowano na 2 tys. zł.

Co ciekawe, chłopak za sprzedaż skradzionego złomu dostał jedynie 100 zł. Teraz za kradzież z włamaniem grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kradł i podpalał

Nie wywiązali się z umów

Namówił 11–latkę do przestępstwa

Nieudolny włamywacz

Norweska Dolina Luxury Resort***** – 4 dzieci gratis, poleca ITAKA

Duda w Wałbrzychu

Przyjedzie Duda

Intensywnie koło Tesco