Czytających: 4067

Żagań: Pierwszy test za nimi

Wtorek, 15 stycznia 2019, 12:55
Aktualizacja: 12:56
Pierwszy mecz sparingowy w ramach przygotowań do restartu sezonu okazał się udany dla AZS PWSZ Wałbrzych – podopieczne trenera Kamila Jasińskiego pokonały w Żaganiu Olimpię Szczecin 3:2.

Do przerwy szczecinianki prowadziły 1:0 po golu w 19 minucie, ale bramki Moniki Kędzierskiej w 62′ i Małgorzaty Mesjasz w 66′ dały naszemu zespołowi prowadzenie. W 68. minucie przeciwniczki zdołały doprowadzić do wyrównania, jednak ostatnie słowo należało do wałbrzyszanek, którym zwycięstwo zapewniła bramka Małgorzaty Mesjasz z rzutu karnego w 79′.

Skład AZS PWSZ: Sapor, Pluta, Mesjasz, Zawadzka, Kędzierska, Dereń, Ostrowska, Kuciewicz, Głąb, Fabova, Miłek oraz Rapacka, Rędzia, Głowacka, Zając. Trener: Kamil Jasiński.

Kolejny sparing AZS PWSZ rozegra 19.01. w Wałbrzychu ze Ślęzą Wrocław.