MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Pierwsze sparingi

Wiadomości: REGION
Niedziela, 7 czerwca 2020, 10:04
Aktualizacja: 10:09
Autor: JAZ
Fot. użyczone
Po wznowieniu treningów przez drużyny piłkarskie, część z nich zdążyła już rozegrać swoje pierwsze mecze kontrolne. Pozostałe sztaby szkoleniowe dopiero je planują.

Pierwsze mecze zagrali już piłkarze Górnika Nowe Miasto. Wałbrzyszanie zmierzyli się z boguszowskim Szczytem, który od nowego sezonu rywalizować będzie w wałbrzyskiej Klasie B. Sam mecz był raczej jednostronnym widowiskiem, w którym Nowe Miasto kontrolowało poczynania swojego rywala. Zawody rozegrano w systemie 3 razy 30 minut. Goście z Wałbrzycha okazali się wyjątkowo skuteczni i zwyciężyli swojego rywala różnicą aż 6 goli.

W innym meczu kontrolnym, jeden z faworytów do awansu do Ligi Okręgowej, Darbor Bolesławice rywalizował ze Zjednoczonymi Żarów. Przedstawiciele wałbrzyskiej Klasy A, zagrali ambitnie i w pewnym momencie wynik spotkania był bardzo bliski. Jest to tym bardziej istotne, że do przerwy piłkarze z Żarowa wygrywali aż 3:0. Po zmianie stron Darbor zagrał lepiej, na pewno skuteczniej, strzelając rywalowi 3 bramki. Standardowo goście mogli liczyć na swoich najlepszych strzelców, Wojaka i Chrzana.

Trenerzy wszystkich drużyn testowali nowych zawodników, którzy w różnym stopniu przekonywali do swoich umiejętności. Część z nich zapewne jednak zobaczymy na ligowych boiskach.

Wyniki spotkań towarzyskich:

Szczyt Boguszów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:7

Zjednoczeni Żarów – Darbor Bolesławice 4:3

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powrót Kobylańskiego

Pozytywne wibracje

Victoria pokonała Górnika

Narkotykowy biznes

Debiut Radka

Zmarł symbol Wałbrzycha

Radny straci mandat?

Zdrój już gotowy