MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

Piękni ludzie...

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Czwartek, 5 grudnia 2019, 13:16
Aktualizacja: Piątek, 6 grudnia 2019, 8:41
Autor: red
Fot. organizatorzy
Nie z powodu urody czy stroju, piękni wewnętrznie. To piękno to siła, odwaga, potrzeba i chęć działania. 5 grudnia pięknych ludzi zebrał w Urzędzie Miasta w Boguszowie–Gorcach zastępca burmistrza Sebastian Drapała.

Dwaj kominiarze, Mateusz Mróz oraz Paweł Zieliński zareagowali na ulatniający się gaz ratując życie i mienie mieszkańców. Mariusz Rosiński, wraz z partnerką Henryką Potocką, uratowali tonącego wędkarza. Ewa Pawlak uratowała człowieka leżącego na ulicy udzielając mu pierwszej pomocy. Dawid Mazurek, jedyny wolontariusz wśród wolontariuszek, zaangażował mieszkańców Gminy Boguszów – Gorce w zbiórkę zniczy oraz Kawiarenka Choco&Latte, która udostępniła na nie lokal.

Wszystkim razem i każdemu z osobna Zastępca Burmistrza podziękował i pogratulował. Statuetka, którą lokalni bohaterowie, bo tak należy o nich powiedzieć, otrzymali, ma im przypominać, że to, co zrobili było ważne i wyjątkowe.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
1
10%
Hahaha
1
10%
Nudzi
1
10%
Smuci
1
10%
Złości
2
20%
Przeraża

Czytaj również

Nowy inwestor

20–lecie krzyża

Uciążliwości jeszcze potrwają

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Mikołaj Doświadczyński 5-12-2019 22:35
Typowe działanie PR-owe. Tzw. elity boguszowskie, że się tak wyrażę, najpierw niech przeprowadzą wybory do władz po aferze korupcyjnej burmistrza, a nie utrzymują istniejący stan bagna moralnego, również w radzie miejskiej. I lepiej żeby obecnie rządzący nie promowali takich postaw bohaterów artykułu, bo brzmi to nieszczerze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powróciły koncerty

Ruszyła budowa "naszej" S3

Nominowani do nagrody

Trójgarb dla każdego!

Nagrody dla nauczycieli