MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Patrycja w formie

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 14 sierpnia 2019, 13:51
Aktualizacja: 13:54
Autor: PAW
Fot. użyczone
Druga część sezonu kolarskiego dla naszej wałbrzyszanki Patrycji Piotrowskiej reprezentantki FPB WZK Victoria S.A. Cargo Express rozpoczęła się rewelacyjnie.

W drugą niedzielę sierpnia Patrycja wzięła udział w Mistrzostwach Polski w sprintach, które rozgrywały się w Sławnie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Tego dnia zawodnikom przyszło zmierzyć się nie tylko z rywalami, ale również z upałem jaki panował. Patrycja świetnie sobie z tym poradziła, zajmując trzecie miejsce tym samym dokładając kolejny medal Mistrzostw Polski do swojej kolekcji. Warto wspomnieć, że sprinty to trochę inna dyscyplina niż ta, którą na co dzień trenuje wałbrzyszanka, jednak tak wysoka lokata na imprezie rangi mistrzowskiej świadczy o wszechstronności tej zawodniczki.

Podczas Mistrzostw rozegrane zostały również wyścigi towarzyszące, w czasie których mogli zmierzyć się najmłodsi i ci nieco starsi. Mariusz Piotrowski, tata Patrycji reprezentując ten sam klub zajął 8. miejsce podczas swojego wyścigu. A najmłodszy z Piotrowskich – Mikołaj wśród dzieci 10-12 lat zajął 7. miejsce reprezentując Wałbrzyską Szkółkę Kolarską.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadli obiecująco

Uchmanowicz za Pola

Zaczynamy mistrzostwa!

Kolarski narybek

Młodzicy z medalami

Przyjeżdża prezes Jarosław Kaczyński

Dzień Przedszkolaka

Rodzinny Ekopiknik