MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Pasażer został w aucie

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Środa, 13 maja 2020, 11:31
Aktualizacja: Czwartek, 14 maja 2020, 8:32
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W poniedziałek nad ranem 32–letni kierujący samochodem osobowym zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna uszkodzonym pojazdem przejechał jeszcze kilkaset metrów, a następnie porzucił go, zostawiając w środku pasażera.

Do zdarzenia doszło 11 maja około godziny 5:00 na ul. Kolejowej w Głuszycy. Sprawca po doprowadzeniu do kolizji odjechał, a następnie porzucił pojazd kilkadziesiąt sekund później przy ul. Warszawskiej, pozostawiając w nim pasażera. Miejscowi policjanci prowadzący sprawę otrzymali informację, że najprawdopodobniej może on znajdować się pod wpływem alkoholu i szybko ustalili gdzie przebywa.

U zatrzymanego chwilę później przy ul. Grunwaldzkiej 32-latka głuszyccy funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości. Badanie wykazało, iż jest kompletnie pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kiedy następnego dnia wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty. Jego pojazd trafił na parking strzeżony. Podejrzanemu za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, długotrwały zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
4
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolizja na promilach

Dwóch "na zakazie"

Dzik sprawcą wypadku

Przeszkadzały mu opony...

Chcą pieniędzy na stadion

19–latek z kartoteką

Casting wokalny

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha