MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Owocna wizyta

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Piątek, 22 maja 2020, 10:40
Aktualizacja: Sobota, 23 maja 2020, 8:35
Autor: JAZ
Fot. JAZ
Wizyta wicemarszałków Grzegorza Macko i Marcina Krzyżanowskiego w Szczawnie Zdroju była bardzo owocna. W trakcie kilkugodzinnego pobytu panowie zobaczyli jak wyglądają postępy prac na budowie basenu i szkoły, wzięli udział w uroczystościach związanych z przekazaniem terenu pod budowę tunelu dla pieszych, wsparli działania w projekcie Trenuj z Mistrzem by wreszcie wręczyć 1150 maseczek ochronnych szczawieńskim seniorom.

Przekazanie maseczek, które uszyte zostały przez wrocławskie spółdzielnie społeczne, pokazuje, że pomoc powędrowała od serca, by tylko pomóc tym, którzy jej potrzebują najbardziej.
- Epidemia koronawirusa już powoli się kończy, ale wszyscy boimy się drugiej fali jesienią. Dzięki tym maseczkom będziemy się jej bać mniej, bo będą już tu z nami – mówi burmistrz Szczawna-Zdroju, Marek Fedoruk.

- Zachorowań na Dolnym Śląsku jest dużo. Jesteśmy na trzecim miejscu w kraju. Zapewne niedługo restrykcje będą jeszcze mniejsze. Być może nie będziemy musieli cały czas nosić tych maseczek, ale też nie wiadomo czy to złagodzenie będzie wprowadzane równomiernie w całym kraju, dlatego cieszę się, że możemy maseczki przekazać, by służyły tutejszym seniorom – tłumaczy wicemarszałek Grzegorz Maćko.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
63%
Przeraża

Czytaj również

Plan dla Boguszowa–Gorc

Wałbrzych spadł w rankingu

Nowy prezes WSSE

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Plastikowy rozum 22-05-2020 20:53
"Uroczystość przekazania" nasypu pod budowę tunelu. Fedoruk chce prześcignąć Szelemeja w głupocie i absurdach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wycieczka do Sokołowska

Petycja do prezydenta

Mieszkania dla niepełnosprawnych

PiS zadowolny ze wzrostu poparcia

Powiat dla policji