MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Otwarte spotkanie z organizacjami pozarządowymi

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 16 sierpnia 2011, 16:35
Aktualizacja: 16:35
Autor: PAW
Fot. red
W czwartek w Ratuszu odbędzie się spotkanie prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Otwarte spotkanie odbędzie się 18 sierpnia o godzinie 14.00 w Sali Oliwkowej Urzędu Miejskiego (ul. Matejki 1, I piętro).

Tematem wiodącym spotkania będzie wybranie 10 przedstawicieli organizacji pozarządowych do składu osobowego Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wałbrzychu. Rada zostanie powołana zarządzeniem, zgodnie z Uchwałą Nr XIV/95/11 Rady Miejskiej Wałbrzycha z 21 czerwca 2011 roku w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wałbrzychu.

Wybranie 10 przedstawicieli, spośród kandydatur zgłoszonych przez organizacje pozarządowe (1 kandydat desygnowany przez organizację), odbędzie się poprzez głosowanie tajne.

Czytaj również

Są pieniądze na kluczowe drogi

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Miasto broni strażników

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~benkmen 16-08-2011 18:03
Rada ds:Sportu , Kultury - już istnieją. Dodać Radę Parafialną i ds Pożytku Publicznego i jako pierwszy , oczyszczony powyborczo Wałbrzych może powołać I Wałbrzyską Republikę Rad wzór dla Europy. Demokratycznie demkracja zawsze zwycięży.;-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Z pasją działają lokalnie

Popierają Dudę

Duda w Wałbrzychu

Jacek C. na wolności

Odwołali burmistrza