Wałbrzych: Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Ziemnym w ramach Dni Podzamcza

Wtorek, 3 czerwca 2014, 9:00
Aktualizacja: 14:37
Autor: opr. AS
29 maja na niedawno wyremontowanym korcie, na ulicy Grodzkiej obyły się Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Ziemnym. Impreza zorganizowana została przez Ośrodek Społeczno Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej w ramach obchodów Dni Podzamcza.

Zapisy do zawodów wystartowały już o godzinie 9.00, a o 10.00 mogliśmy zobaczyć pierwsze rozgrywki. Choć niewielu śmiałków odważyło się stanąć do zawodów, chętnych do podziwiania ich zmagań nie brakowało. Po zaciętej walce zwycięzcą został Pan Piotr Krukierek, drugie miejsce zajął Marcin Trusiuk, a trzecie Kazimierz Piotrowski. Zawodnicy zdobyli okolicznościowe puchary. Po zakończeniu zmagań w zawodach, zwycięzca – Piotr Krukierek zmierzył się z doświadczoną i utytułowaną zawodniczką, Mistrzynią Polski - Małgorzatą Rejdych-Żydek, która była honorowym gościem imprezy.