MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Otwarta Scena w Świdnicy czeka na wykonawców

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 8 listopada 2015, 6:40
Aktualizacja: 7:28
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Masz zespół? Jesteś solistą? Chcesz wystąpić w Klubie Bolko w Świdnicy? Nic prostszego – zgłoś się na Otwartą Scenę!

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza wykonawców muzycznych do udziału w projekcie, który daje możliwość występu dla świdnickiej publiczności. Co istotne, to publiczność będzie miała wpływ na to, które zespoły dostaną szansę zaprezentowania się na scenie Klubu Bolko. Wszystkie zgłoszenia przesłane do ŚOK będą publikowane na stronie Facebook: http://www.facebook.com/SwidnickiOsrodekKultury a wykonawcy z największą ilością głosów zostaną zaproszeni na Otwartą Scenę.

Sama możliwość występu to nie wszystko – występujący artyści mogą liczyć na gwarantowane honorarium oraz część wpływu z biletów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie projektu: http://www.sok.com.pl/osa/

Pierwszy przyszłoroczny koncert w ramach Otwartej Sceny odbędzie się 22 stycznia 2016 roku a wykonawców poznamy już w grudniu. W tym roku w ramach Otwartej Sceny wystąpiły w Klubie Bolko zespoły Collision (Świdnica), Crimson Valley (Wrocław), Etherdrown (Wrocław), Lifephobia (Wrocław), Olven (Brzeg), Ponad Chmurami (Poznań), The Lottery (Wrocław) i Trichomes (Wałbrzych).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powstał ogródek

Zrezygnujcie z plastiku!

Większość za rządzącymi

Drogi po remontach

Mistrzostwa w Powożeniu

Każde miejsce jest dobre do tego, by stworzyć wyjątkową wystawę. Potrzeba tylko odpowiedniej oprawy

Niepewny los basenu

Jedlina jak Wałbrzych