MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Otwarcie galerii coraz bliżej

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:53
Aktualizacja: 15:45
Autor: PAW
Fot. red
Coraz mniej niewiadomych jest w sprawie otwarcia wałbrzyskich galerii handlowych. Galeria „Victoria” powstająca na wałbrzyskim Sobięcinie zostanie otwarta prawdopodobnie jeszcze w sierpniu tego roku. Tymczasem otwarcie Galerii „Magnolia” przesunie się w czasie.

Kiedy ruszała budowa Galerii Handlowej „Victoria” na wałbrzyskim Sobięcinie wiele osób miało wątpliwości, czy znajdą się chętne sieci i sklepy, które zechcą mieć tu swoje punkty sprzedaży.

I faktycznie początkowo wynajem lokali do prowadzenia biznesu szedł dość opornie. Z każdym miesiącem jednak ta sytuacja zmienia się na lepsze i coraz więcej firm jest zainteresowanych otwarciem w tym miejscu swojego punktu. Wystarczy tylko powiedzieć, że w ostatnim czasie kolejne duże markowe sieci zdecydowały się podpisać umowy najmu. Mowa o sklepie SMYK, który oferuje odzież dla dzieci oraz o sklepie Tally Weil, który produkuje odzież. Wcześniej miejsca w Galerii „Victoria” zaklepały sobie m.in. Carrefour, Media Expert, Cinema City, Deichmann, Rossmann, Big Star i wiele innych firm. O zbliżającym się szybkimi krokami otwarciu sobięcińskiej galerii informuje wielki billboard wiszący na budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wysockiego w Wałbrzychu.

Co ciekawe, jeszcze do niedawna na tym budynku wisiał inny billboard, który informował o planowanym otwarciu innej galerii. Chodzi oczywiście o Galerię Handlową „Magnolia”. Początkowo mówiło się, że ta galeria, która ma powstać w okolicach ulicy Wysockiego, zostanie wybudowana do końca 2010 roku. Jednak już teraz wiadomo, że ten termin jest nierealny. W Galerii „Magnolia” ma znajdować się ponad 200 sklepów i marketów. Budowa jednak przeciąga się w czasie.
Fundusz Octava, który jest głównym inwestorem tej budowy, zapewnia, że galeria w tym miejscu powstanie, tylko opóźni się nieco jej budowa. Przedstawiciele tej firmy zaprzeczają jednocześnie spekulacjom i plotkom, że „Magnolia” w Wałbrzychu nie powstanie wcale.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będą opiniować

Kierownik wciąż poszukiwany

Ciekawie w lipcu

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Dorotka 1-02-2010 12:44
"Ciemna City" ?? niby, że w kinie ciemno? :)
~wers 1-02-2010 12:46
Wreszcie bedą gdzie miały się podziać wałbrzyskie galerianki haha ;)
~ania ---> wers 1-02-2010 14:08
a teraz nie mają gdzie chodzić? może powierzchnia nie tak wielka, ale zakamarków za to wiele ;)
~Atomek 1-02-2010 18:59
"W Galerii „Magnolia” ma znajdować się ponad 200 sklepów i marketów." 200 marketów ? :-o
~ 9-02-2010 21:33
zawsze się będzie gdzie schować, przed chłodem , mrozem, deszczem :)
~Limciu 11-02-2010 16:33
Przyda się taki lokal na Sobięcinie. Tu nie ma żadnej noclegowni, ani dworca PKP a zapotrzebowanie ogromne.
~uwaga 13-10-2010 10:45
W autobusie podsłuchałam rozmowę pewnego Pana z Panią na temat budowy Galerii Victoria. Pracował tam, super inwestycja nie ma co zaprzeczać, ale ostrzegał swoją koleżankę aby na otwarcie się nie wybierała ponieważ popękały ściany i zabezpieczone są jakimiś pasami aby przetrwały sobotę, nie wiem czy to prawdą nie wiem czy to prawda ale po usłyszeniu takiej rozmowy na otwarcie się nie wybieram!!! Gościu mówił, że też miał zamiar z córką się wybrać ale nie ryzykuje ponieważ tłum ludzi muzyka to tyle drgań że różnie może być, a popękały dlatego że z powodu opóźnienia w budowie fundament został wylany nie na 6 metrów tylko na 3 - OBY NIE STAŁO SIĘ NIC ZŁEGO

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek na skrzyżowaniu

Sprzęt dla strażaków

Warsztaty na wakacje

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Przychodnia "Krzysztof" przyjmuje zapisy