MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ostatnie akordy kampanii wyborczej

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 7 października 2011, 7:47
Aktualizacja: 14:05
Autor: Sven
Fot. Sven
Cisza wyborcza zapadnie nieodwołalnie o północy z piątku na sobotę. Ostatnie godziny kampanii są skrzętnie wykorzystywane przez komitety wyborcze.

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie na kogo oddać swój głos, być może w podjęciu decyzji pomoże mu debata miedzy Ruchem Palikota i Sojuszem Lewicy Demokratycznej.

Jak zapewniają organizatorzy, odbędzie się ona dzisiaj, 7 października, w Rynku. Początek w samo południe. Z inicjatywą debaty wyszedł Ruch Palikota, który zaprosił polityków Sojuszu Lewicy Demokratycznej stosownym pismem.

Sojusz Lewicy Demokratycznej
Rada Dolnośląska

Szanowni Państwo!

W trosce o wyborców, którzy 9 października oddadzą głos, w imieniu Ruchu Palikota chciałbym zaprosić jednego z Państwa przedstawicieli na debatę publiczną.

Chcielibyśmy pokazać wałbrzyskim wyborcom prawdziwy obraz polskiej sceny lewicowej. Idąc za głosem posła Wenderlicha, który w ostatniej debacie głosił, że „SLD jest jedyną partią wychodzącą do ludzi", proponujemy spotkanie w piątek, 7 października, na wałbrzyskim rynku o godz. 12: 00.
Debata składać się będzie z 3 pytań wzajemnych z czasem na odpowiedź 2 minuty oraz na ripostę 1 minutę. Pytania będą zadawane na przemian.

Ruch Palikota reprezentować będzie kandydatka na sejm Halina Szymiec Raczyńska.

Jestem przekonany, że jako partia aspirująca do bycia czwartą siłą
polityczną w parlamencie, ma możliwość wystawienia jednego z kandydatów do poważnej rozmowy publicznej.

Adam Kołodziej
Przewodniczący
Wałbrzyskiego Okręgu Wyborczego
Ruchu Palikota

Czytaj również

Koalicja zmobilizowana

Zrezygnujcie z plastiku!

Prezydent podsumował

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~Aga 7-10-2011 8:12
babka ma gadane
~ala 7-10-2011 8:33
Ma gadane jak Palikot? W Sejmie jak kto tylko chce to trzeba się narobić, ale im się nie chce. P0 podobno szykuje nam od nowego roku w słuzbie zdrowia nie złe pociągnięcia. Dopiero będą kolejki. Podobno lekarz zbada pacjenta, ale nie bedzie mógł wypisać recepty, tylko wystawi kartkę, z którą trzeba bedzie szukać kolejnego lekarza ze specjalizacją II stopnia, a on wypisze receptę. To będą jaja i kolejki. Tak mówią w Warszawie i będą głosować na PIS.
~Andrzej 7-10-2011 8:42
Ale z Ciebie demagog , a skąd to niby wiesz ? co zrobi PO po wyborach , a głosować na PIS to tylko twoja wola , a kogo to obchodzi ? i Tak PIS znowu przerżnie wybory , chcesz się założyć ? No i przejrzyj na oczy , kto to jest Kaczyński i jego świta ? co oni sobą reprezentują ? Piszesz tak jak właśnie mówią politycy PIS , np: p.Zalewska podobno , mówi sie na mieście , są podejrzenia itp . I to są Ci co mają nami rządzić ? ble , ble .
~maniak teatru 7-10-2011 9:23
Na to spotkanie powinna pilnie iść Danuta Marosz i być bardzo aktywna. Chciałbym ją zobaczyć w takim pojedynku. Ciekawe co by dukała. Bo tych opowiadań o teatrze wielu już nie może słuchać. Niech powie coś nowego, co chce zrobić dla miasta i dlaczego. Czekamy na nią w rynku.
~Won 7-10-2011 9:29
Precz z Palikotem
~ 7-10-2011 9:33
Życzę tej Pani powodzenia, niech pokaże gdzie miejsce wałbrzyskich sldowców. Ja tam głosuję na ruch Palikota - jedyna alternatywa dla innych skompromitowanych partii.
~9 pażdziernika 7-10-2011 9:33
Idźmy na wybory dzięki temu jest szansa coś zmienić coś poprawić by Nam wszystkim żyło się lepiej Polska Solidarnych Ludzi
~Ja 7-10-2011 12:01
Gdzie jest artykuł o "przedsiębiorcy" i "samorządowcu"Marku Ratuszniku i kolejne "poczlebne "dla niego wpisy???
kristofer 7-10-2011 14:41
Pani Halina ma mój głos.W tym mieście już wszyscy rządzili i dalej jesteśmy w czarnej d...czas to zmienić!!!!!!!!!!!
~oglądacz 7-10-2011 18:53
Chwała panu Prezydentowi Romanowi Szełemejowi .Olał starszych ludzi z Szczawienka ,bo miał być na spotkaniu a nie było Romana .Żadna informacja dlaczego? ma gdzieś staruchów o laskach!!! ALE,ALE,ALE wygrałem mam stołeczek-- SPADAĆ !!!---
~do andrzej 7-10-2011 19:09
ale ty jestes meczacy wszechwiedzacy POmysl troche a nie POuczaj innych nie interesuje mnie za kim zaglosujesz bo to juz wiadomo ja wiem jedno kazdy tylko nie PO dosc tych pieknych usmiechow a co wyrzadzili to wszyscy widza
~Patryk-wykształcony 7-10-2011 19:11
Głosujcie na Ruch Palikota - będziecie mieli narkotyki w każdym sklepie, związki partnerskie z adopcją dzieci (szkoda mi ich w szkole - no ale cóż), nauczycieli gejów, policje ściągną z ulic-już nie będzie kontroli, będzie praca, będzie Irlandia, będzie wszystko!!! Tylko pytam jak on to zrobi !! Tak, tak to jest jedyne rozwiązanie dla ludzi młodych (zrobią sobie jaja) oraz niedouczonych - bo oczywiście w te ich bajki wierzą!! Tylko jeden problem - my ludzie wykształceni, wychowujący dzieci będziemy musieli z tym Waszym wyborem żyć. Sam mam problem na kogo głosować - każdy ma coś za \"uszami\" ale do takiego kroku desperacji jak głos na Ruch Palikota się nie piszę!! Pozdrawiam - i proszę młodzi nie napinajcie się za bardzo!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kobiety zabierają głos

Niepewny los basenu

Kradli prąd

Nietuzinkowa postać

Lewica z pomysłami