MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Oni wolnego nie mają

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Niedziela, 22 marca 2020, 6:46
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 marca 2020, 9:15
Autor: red
Fot. OSP Boguszów/facebook
Strażacy z Boguszowa działają w każdych okolicznościach.

W czwartek 19 marca o godzinie 8:30 dzień rozpoczął się dla jednostki OSP Boguszów od zabezpieczenia rejonu operacyjnego JRG-1 Wałbrzych. W boguszowskiej remizie dyżur pełniło 12 strażaków obsadzając dwa zastępy.
- W ciągu dnia kilka razy wyjeżdżaliśmy do akcji związanych z pożarami suchych traw. Jednak najpoważniejsze zdarzenie tego dnia miało miejsce wieczorem w kamienicy przy ul. Nadziei. Na klatce schodowej wyczuwalny był silny zapach gazu. Lokatorzy czekali na nas już przed budynkiem. Ustaliliśmy, że tylko w jednym z mieszkań przebywa mężczyzna, który nie odpowiada na pukanie. Ponieważ w okolicach drzwi urządzenie pomiarowe wskazywało obecność gazu, podjęto decyzję o odłączeniu mediów, wyważeniu drzwi i wejściu do mieszkania. Jak się okazało, odkręcone były kurki w kuchence gazowej, a lokator spał. Budynek został przewietrzony i dokładnie sprawdzony. Na miejsce przybył także zespół pogotowia gazowego. Na miejscu pracowały zastępy z Boguszowa, PSP Wałbrzych i policja - informują druhowie z Boguszowa.

Twoja reakcja na artykuł?

7
54%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
15%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
15%
Złości
2
15%
Przeraża

Czytaj również

Oświadczenie burmistrza

Więcej motocyklistów

Castle Party odwołane

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~olo 22-03-2020 9:15
Ja sie pytam po co takie skwery małe gaszą ,Polska to nie Australia że jest busz który bedzie sie palił miesiac , jak narobi sie wiele szkód jeden obywatel będzie pilnować drugiego a tak każdy normalny olewa bo straż policja pożar opanuje , a debile mają radoche z pożaru
~Mika 22-03-2020 11:36
To nie jest wolne - urlop. To przymusowy postój.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Napadła na dzieci

Stara Kopalnia ma 250 lat

Powstanie ulica św. Wojciecha

Zmiany w kursowaniu

Zabiegają o przyjazd prezydenta