MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Okradła sąsiada

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 6 września 2019, 12:32
Aktualizacja: Sobota, 7 września 2019, 9:26
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W minioną sobotę w nocy w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy Stary Zdrój odbyła się impreza z dużą ilością alkoholu. 74–letniego mieszkańca, który podczas towarzyskiego spotkania zasnął, ktoś okradł.

Po mocno zakrapianej imprezie 74-letniemu mieszkańcowi ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu zniknął portfel z pieniędzmi oraz dokumentami i kartami bankomatowymi, a także ciśnieniomierz oraz srebrna obrączka o łącznej wartości około 600 złotych. Mężczyzna od początku podejrzewał, że za kradzieżą stoi osoba, która odwiedziła go tej nocy.

Mundurowi w toku czynności procesowych ustalili, gdzie przebywa podejrzewana o dokonanie przestępstwa 44-latka i zatrzymali kobietę w miniony wtorek nad ranem przy ul. Armii Krajowej. Podczas przesłuchania wałbrzyszanka przyznała się do popełnionego czynu, za który grozi jej teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Przyjeżdża prezes Jarosław Kaczyński

Uchmanowicz za Pola

Zmarł kanonik

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~socjolog 6-09-2019 13:48
Z punktu widzenia kompatybilności ze społeczeństwem taka kobieta podobna jest do różnych hipisów/ćpunów z Jarocina lub innego Kostrzyna. Ortodoks powie : są obciążeniem dla społeczeństwa. Jednak organ prasowy milionerów i "róbtacochceterów" GW twierdzi : ta kobieta to biomasa, a ćpuny-złodzieje to zagubieni ludzie. Dlatego GW traci nakład.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Darmowe tankowanie

Mariusz Kotarba spotkał się z wałbrzyszanami

Kierowca na promilach

Fałszywe dane

Wzmożone kontrole