MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Ogólnopolski Przegląd Diaporam w WOK–u

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 19 maja 2019, 11:49
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu trwa VII Ogólnopolski Przegląd Diaporam i Fotografii Cyfrowych. Motto tegorocznej edycji Przeglądu brzmi "Byłem – Widziałem – Zdobyłem".

Przegląd został zorganizowany przez Komisję Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK i Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK im. W. Dońca, przy współudziale Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia i Ośrodka Społeczno-Kulturalnego SM Podzamcze. Wśród licznych atrakcji towarzyszących Przeglądowi warto wymienić plenery fakultatywne, zorganizowane między innymi na terenie Starej Kopalni, Zamku Książ, Zamku Grodno, w Sztolniach Walimskich i w wielu innych ciekawych miejscach w naszej okolicy.

Wczoraj w ramach VII Ogólnopolskiego Przeglądu Diaporam i Fotografii Cyfrowych, w którym udział wzięło 50 uczestników z całej Polski, odbył się pokaz diaporam i uroczystość wręczania nagród laureatom. Dodatkowo podczas Przeglądu zaprezentowano trzy wystawy fotografii: "Na progu" - wystawę zbiorową fotografów należących lub sympatyzujących z KFK przy Oddziale PTTK Ziemi Wałbrzyskiej, wystawę Tadeusza Łazarza pt. „Moje fascynacje" i wystawę autorską Piotra Sadoczyńskiego pt. „Fotopasja”.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Brawo seniorzy!

Mogli zrywać czy też nie?

Talenty odnalezione

Wakacyjny bon

Bezpłatne bilety na basen

Miasto broni strażników

Są pieniądze na kluczowe drogi

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?