MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Odzyskali motocykl

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 25 lipca 2019, 13:25
Aktualizacja: Piątek, 26 lipca 2019, 9:54
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch mieszkańców naszego miasta trafiło w ręce policjantów Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Zatrzymani odpowiedzą przed sądem za kradzież z włamaniem do altanki, której dokonali na początku czerwca tego roku w dzielnicy Podgórze. W toku wykonanych czynności funkcjonariusze odzyskali skradziony motocykl.

Policjanci drugiego komisariatu w ostatnich dniach pracowali nad sprawą kradzieży z włamaniem do altanki ogrodowej przy ul. Mącznej w Wałbrzychu, z której zginęły quad oraz motocykl. W toku przeprowadzonych czynności operacyjnych policjanci ustalili, że za przestępstwem stoi dwóch mieszkańców naszego miasta. Mężczyźni w wieku 18 oraz 33 lat zostali zatrzymani w tym tygodniu. 18-letni młodociany przestępca wpadł w ręce funkcjonariuszy w poniedziałek około godziny 12:00 na ul Dmowskiego, a jego starszy 33-letni kolega dzień później około godziny 10:00 przy ul. II Armii.

Obaj podejrzani usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. W toku dalszych czynności operacyjnych policjanci odzyskali skradziony motocykl, który ukryty był na terenie jednej z posesji w dzielnicy Biały Kamień i przekazali właścicielowi.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dwie interwencje

Okradł jubilera

Urząd Marszałkowski odpowiada

Stanęli na wysokości zadania

Atak scyzorykiem

Pieszy pod kołami

Co dalej ze stadionem na Nowym Mieście?

Mieszkańcy kontra kopalnia