MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Odnaleźli 63–latka

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 3 czerwca 2020, 10:21
Aktualizacja: Czwartek, 4 czerwca 2020, 8:37
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Podczas pobytu w lesie stracił w pewnym momencie równowagę i przewrócił się. Nie był w stanie się podnieść, a dodatkowo stracił orientację w terenie. Na szczęście 63–latek miał przy sobie telefon komórkowy, zadzwonił do swojego syna, który powiadomił policjantów o zdarzeniu i wskazał, gdzie mógł udać się jego ojciec.

Do zdarzenia doszło 2 czerwca dokładnie o godzinie 12:00. Dyżurny komisariatu drugiego przekazał policjantom, że zaginiony mężczyzna może znajdować się w kompleksie leśnym w rejonie ul. Małopolskiej i Górniczej. Funkcjonariusze dodatkowo otrzymali dane personalne zaginionego oraz jego rysopis i rozpoczęli przeczesywanie pobliskiego terenu wskazanego w zgłoszeniu.

Poszukiwania już po kilkudziesięciu minutach miały swoje szczęśliwe zakończenie. Dzielnicowi odnaleźli mężczyznę w rejonie ul. Pohulanka. Był wyziębiony i narzekał na ból głowy, gdyż uderzył się w nią po upadku na ziemię. Policjanci na miejsce zdarzenia wezwali zespół ratownictwa medycznego. Badania wykazały, że poszkodowanemu nic się nie stało, dlatego dzielnicowi po wykonanych czynnościach odwieźli 63-latka do miejsca zamieszkania.

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
1
9%
Hahaha
1
9%
Nudzi
1
9%
Smuci
1
9%
Złości
4
36%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wakacje w Muzeum

Wyborcza loteria

Nie stracili uprawnień

Sala Krzywa odzyskuje blask

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Miasto broni strażników

Książ zapłaci czynsz

Zderzenie na Piaskowej