MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Odnaleźli 12–latka

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Środa, 11 września 2019, 14:28
Aktualizacja: Czwartek, 12 września 2019, 9:40
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poszukiwali wczoraj późnym wieczorem 12–letniego mieszkańca Szczawna–Zdroju. Zaginięcie małoletniego zgłosiła zaniepokojona mama. Funkcjonariusze dzięki swojemu zaangażowaniu już po kilkudziesięciu minutach odnaleźli chłopca.

We wtorek około godziny 19:15, kiedy na ulicach zaczęło się robić ciemno, zaniepokojona mama zgłosiła funkcjonariuszom, że jej 12-letni syn nie wrócił o wyznaczonej godzinie (18:00) do miejsca zamieszkania, a jego telefon komórkowy nie odpowiada.

Rysopis nastolatka otrzymali funkcjonariusze będący w służbie. Mundurowi byli w stałym kontakcie z działającymi na naszym terenie placówkami medycznymi oraz korporacjami taksówkarskimi. Rozpytywali także przechodniów. Po godzinie - kiedy nastał już zmrok - funkcjonariusze prewencji wałbrzyskiej komendy patrolując ulice Szczawna-Zdroju zauważyli przy ul. Kolejowej nastolatka, który wyglądem przypominał osobę zaginioną. Podczas legitymowania informacja ta potwierdziła się.

Na szczęście małoletniemu nic poważnego mu się nie stało. Był jedynie zziębnięty. Policjanci przewieźli młodego wałbrzyszanina na Komisariat Policji V w Wałbrzychu, gdzie czekała już na niego zaniepokojona, ale wdzięczna funkcjonariuszom, mama.

Twoja reakcja na artykuł?

9
82%
Cieszy
1
9%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Chcą pieniędzy na stadion

Pierwszy w historii miasta

Kibice chcą remontu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kaletnik 11-09-2019 21:38
12 latek jest za duży i nie mógł się zgubić, więc zignorował polecenie mamy. Jeśli nie otrzyma 2 pasów na pupę , to niesubordynacja będzie się powtarzać. Rozmowa nic nie da, może mieć jedynie charakter uzupełniający.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wieści z Jedliny

Wracają autobusy

Otwarcie komisariatu

Casting wokalny

Dzik sprawcą wypadku