Świdnica: Oderka pokonana, hokejowy wynik w Świdnicy

Czwartek, 17 lutego 2011, 16:51
Aktualizacja: 16:57
Autor: MDvR
Ekipa Górnika Wałbrzych przygotowująca się do rundy wiosennej II–ligi wygrała 4:3 w Świdnicy z Oderką Opole występującą w III–lidze opolsko–śląskiej.

W spotkanie idealnie weszli podopieczni Roberta Bubnowicza, którzy już w pierwszej minucie meczu wyszli na prowadzenie za sprawą Morawskiego. W kolejnych minutach obie drużyny miały swoje szanse, ale zawodziła skuteczność. Kolejne trafienie padło jednak łupem rywali , którzy doprowadzili do wyrównania w 44 min.

Po zmianie stron wałbrzyszanie zagrali systemem 4-5-1, utrudniając piłkarzom Oderki grę w środku pola. Na efekt nie trzeba było długo czekać, w 55 min. pojedynku do siatki przeciwników trafił znów Morawski, w 72 min. wynik na 3:1 podwyższył Michalak. Na odpowiedź opolan nie trzeba było długo czekać, po błędach naszej defensywy pięć minut później znów mieliśmy remis – 3:3. Ostatnie słowo tego dnia należało do biało-niebieskich, zwycięską bramkę zdobył w 90 min. spotkania Moszyk.

Górnik Wałbrzych – Oderka Opole 4:3 (1:1)

Górnik: Jaroszewski – Łaski, Staszewski, G. Michalak, Zawadzki, Tobiasz, Weba, Morawski, Rytko, Duś, Zinke oraz Sawicki, Fojna, Moszyk, Kłak

Oderka: Rozmus – Kowalczyk, Lisiński, Brzozowski, Michniewicz – Job, Deja, Surowiak, Pajączkowski – Tyc, Jaworski oraz Kantor, Ganowicz, Świerc, Rewucki, Meryk, Setla, Bednarski, Syldorf