MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 5 sierpnia
im. Mariana, Marii, Stanisława

Oby pogoda dopisała

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 12 czerwca 2020, 6:30
Aktualizacja: Sobota, 13 czerwca 2020, 9:22
Autor: red
Fot. WOK Wałbrzych
W ramach Kina Open Air, zapraszamy na kolejną projekcję. Tym razem na ekranie zaprezentujemy film pt. „ROBIN HOOD – POCZĄTEK”.

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina – piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który odbiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

Rozpoczęcie projekcji dziś w piątek 12 czerwca o godz. 21.30. Miejsce, Stara Kopalnia. Bilety, www.bilety.wok.walbrzych.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
33%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
33%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Petycja do prezydenta

Wakacje z OSiR–em

Podsumowanie dokonań

Konteksty tuż, tuż...

Nieudany napad na kantor

Pożegnają maestro

Zagrożenie dla rozwoju

Wałbrzych jest w setce