MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 28 maja
im. Jaromira, Justyny

Nowy projekt międzypokoleniowy 13+: NABÓR! WCZUJ SIĘ↔PRACOWNIA EMPATII

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 29 września 2017, 8:41
Autor: red
Fot. Tomasz Bejnarowicz/użyczone
Już 5 października startuje nowy, oryginalny, MIĘDZYPOKOLENIOWY PROJEKT PERFORMERSKI poświęcony tematowi EMPATII, inspirowany praktyką słynnych kolektywów performerskich, m.in. grupy Gob Squad.

Zapraszamy młodzież w wieku 13+, dorosłych oraz seniorów do udziału w warsztatach prowadzonych przez Dorotę Ogrodzką, Sebastiana Świądra i Dorotę Kowalkowską. Zajęcia odbywać się będą w wybrane wieczory czwartkowe/piątkowe i weekendy.
Zachęcamy osoby w różnym wieku, reprezentantów wszelkich zawodów, ludzi o najrozmaitszych zainteresowaniach (nie tylko teatralnych!) do wspólnych spotkań, które 2 grudnia 2017 zwieńczy premiera w TDSz.

Stwórzmy pierwszy taki w mieście i niepowtarzalny w Polsce zespół performerów. We wspólnym działaniu teatralnym podejmijmy refleksję, dlaczego jako społeczeństwo tak często nie umiemy się porozumieć, czy zawsze ktoś musi mieć rację, a także - co nas łączy i buduje wspólnotę?

Aby wziąć udział w projekcie, należy wysłać zgłoszenie zawierające kilka zdań o sobie i motywacjach uczestnictwa do dnia 3 października 2017 (do godz. 14.00), pod adres: dorotakowalkowska@gmail.com albo przekazać je w formie papierowej w Biurze Współpracy z Publicznością. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela pedagożka teatru pod nr.: 74/ 64 88 315

Ogłoszenia

Czytaj również

Otwierają przedszkola

Przygotowani do otwarcia

Oświatowe decyzje

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~pytacz 30-09-2017 12:27
Od kiedy to w języku polskim istnieje termin ,,pedagożka"? Nie istnieje takie słowo, istnieje ,,pani pedagog". Ponadto, po co nam w Polsce obce kulturowo lkewackie kulturowe prowokacje inspirowane wyczynami zboczeńców z berlińskiego squatu? Agresja kulturowa - no passaran. Tu jest słowianszczyzna a nie germańskie bagno postmoderny wprowadzane pod pozorem empatii itp.dobrych chęci. Spadać do kalifatu berlińskiego, uczcie muslimów empatii i tolerancji bo to im jej brakuje.
~pytacz 30-09-2017 23:45
No i dlaczego Szela z Żabską dziwią się że nikt nie chce chadzać do teatru na całujące się baby?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Regulacje oświatowe

Wałbrzych Centrum

Dotrzymali słowa

Samorządna Jedlina

Zagłębie wznawia treningi