MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 2 lipca
im. Marii, Urbana

Nowi trenerzy w AZS–ie PWSZ

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 10 lipca 2016, 15:24
Aktualizacja: 15:25
Autor: PAW
Po tym jak trenerem pierwszej drużyny seniorek AZS–u PWSZ Wałbrzych został Kamil Jasiński, teraz nastąpiły kolejne zmiany w sztabie szkoleniowym.

Jasiński zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Marcina Grykę, który ze względów osobistych zrezygnował z prowadzenia ekipy, ale nadal będzie pracował w klubie. Jasiński do współpracy zaprosił natomiast Damiana Michnę, który będzie odpowiadał w klubie za pracę z bramkarkami. Michno ma doświadczenie z gry w klubach z regionu (MKS Szczawno Zdrój, Victoria Świebodzice, czy choćby Górnik Wałbrzych). Jasiński prowadził w ubiegłym sezonie drugi zespół AZS-u, który występuje w II lidze. Teraz tę funkcję powierzono Marcinowi Folcowi, który nie tak dawno zawiesił buty na piłkarskim kołku, ale w przeszłości dał się poznać jako bardzo solidny napastnik. Teraz Folc będzie występował w roli szkoleniowca drugiej drużyny seniorek AZS-u PWSZ.

Czytaj również

Popierają Dudę

Wymień ogrzewanie

Miasto broni strażników

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~mirek 10-07-2016 19:11
Widać, że stawiają na młodych. Zyczę powodzenia.
~peja 11-07-2016 10:56
i na tym koniec fuzji szczytu i pwsz. było to normalne że wykopia z czasem gryke. tak jak z poprzednich klubów. sprawy osobiste to powód rozstania? ......... Ile dziewczyn gra z Boguszowa w PWSZ w ekstralidze? Kilka lat wstecz też była fuzja chłopaków, żeby górnika ratować i tylko jeden grał z Boguszowa. Polityka Pana Zwierki choc mieszkaniec Boguszowa?!
~kolo 13-07-2016 10:13
W drużynie na tym poziomie mają grać te zawodniczki, które posiadają odpowiednie umiejętności. Miejsce zamieszkania jest ważne dla urzędu meldunkowego, trenera to nie interesuje. A Gryki z klubu nikt nie "wykopał" dalej w nim jest panie "peja".

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jedlina Cup za nami

Piątek odchodzi

Więcej sparingów

Grali w Czechach

Wymarzone wakacje