MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

Nowa przychodnia na wałbrzyskim rynku medycznym

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 29 czerwca 2019, 10:13
Aktualizacja: Niedziela, 30 czerwca 2019, 8:49
Autor: red
Fot. użyczone
Prezentujemy wywiad z Markiem Rząsowskim, szefem nowej Przychodni Lekarza Rodzinnego Profmed.

– Skąd pomysł na udostępnienie mieszkańcom takich akurat usług?

Marek Rząsowski: Docierały do nas informacje od mieszkańców Piaskowej Góry i Podzamcza o potrzebie stworzenia takiego miejsca. Nasza siedziba mieści się w centrum Piaskowej Góry przy ulicy Westerplatte 39 w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Kusocińskiego przy Abakusie. W obiekcie tym od lat z powodzeniem prowadzimy przedszkole „Michałek” oraz Szkołę Podstawową „Kopernik”. Prowadzimy również poradnię rehabilitacyjną. Nasza przychodnia mieści się na parterze tego obiektu.

– Co oferuje Państwa przychodnia?

– Jesteśmy bezpłatną przychodnią – oferujemy szeroki zakres usług – lekarza medycyny rodzinnej, internistów, pediatrów, mamy punkt szczepień i oczywiście gabinet zabiegowy oraz pielęgniarki i położne. Jesteśmy do dyspozycji mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

– Dlaczego warto skorzystać z Państwa usług?

– Bo zapewniamy kompleksową obsługę pacjenta. Dzięki współpracy z ogólnopolską siecią laboratoriów Alab Laboratoria, pacjenci, którzy się u nas zdeklarują, mogą wykonać bezpłatne badania laboratoryjne w naszym obiekcie w okresie 3 miesięcy. Mówimy o takich badaniach jak: CRP, morfologia, kreatynina, cholesterol całkowity, glukoza. Takie badania można będzie wykonać jeden raz w tygodniu w określone dni. Ponadto nasi pacjenci mogą oczywiście korzystać z usług naszej przychodni rehabilitacyjnej. Wszystko to mieści się w tym samym obiekcie przy ulicy Westerplatte 39, co stanowi spore udogodnienie dla pacjentów.

– Gdzie znaleźć więcej informacji o Państwa przychodni?

– Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.profmed.walbrzych.pl
Jesteśmy także na facebooku – Profmed-Przychodnia-Lekarza-Rodzinnego i www.facebook.com/ALABlaboratoria/. Rejestracja znajduje się pod numerem telefonu: 503 474 003.

Twoja reakcja na artykuł?

51
36%
Cieszy
9
6%
Hahaha
6
4%
Nudzi
4
3%
Smuci
12
9%
Złości
59
42%
Przeraża

Czytaj również

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Tablety dla uczniów

Sparingi Górnika

Tablica dla bohatera

Strefa szkoli zdalnie

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Duda przed Trzaskowskim

Wracają połączenia