MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nowa aplikacja

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 21 lutego 2020, 11:20
Aktualizacja: Sobota, 22 lutego 2020, 9:25
Autor: red
Fot. red
Od 25 lutego dostępna będzie nowa aplikacja do kupna biletów komunikacji miejskiej zbiletem. pl – w Wałbrzychu. Płatności Apple Pay, Google Pay i Blik.

Bilety na komunikację miejską w Wałbrzychu dostępne są już w darmowej aplikacji zbiletem, na smartfony z Androidem oraz iPhone. W aplikacji można wygodnie kupować bilety korzystając z płatności Google Pay ™, Apple Pay ™, oraz Blika. Można też płacić kartą płatniczą Visa i Mastercard. Aplikacja działa jak osobisty biletomat. Zapewnia szybki wybór biletu i wygodną płatność, a bilety z których korzystamy najczęściej, widoczne są od razu po jej uruchomieniu, zawsze pod ręką.

W aplikacji zbiletem dostępne są bilety jednorazowo-czasowe. Bilet pojawia się w aplikacji bezpośrednio po zakupie. Podczas kontroli wystarczy okazać bilet kontrolerowi na ekranie smartfonu.

Aby zacząć korzystać z aplikacji należy ją pobrać i wpisać w niej swój numer telefonu. Nie trzeba podawać żadnych innych danych.

Aplikacja zbiletem działa w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Poza Wałbrzychem między innymi w Legnicy, Warszawie, Krakowie czy Łodzi.

Zapraszamy do nabywania biletów jednorazowych-czasowych z wykorzystaniem mobilnych platform do sprzedaży e-biletów przez aplikacje: mPay, SkyCash oraz zbiletem.pl.

zbiletem to aplikacja w której wygodnie kupisz bilet na komunikację miejską. Można w niej płacić Google Pay, Apple Pay, Blikiem, kartą płatniczą lub szybkim przelewem. Aplikacja działa na smartfonach z Androidem oraz iPhone. Wystarczy pobrać ją na smartfon i zarejestrować swoim numerem telefonu. Żadne inne dane nie są wymagane. W aplikacji dostępne są bilety jednorazowo-czasowe z oferty ZDKiUM Wałbrzych. Podczas kontroli biletowej należy pokazać bilet na ekranie smartfonu. Jeśli korzystasz z biletu ulgowego, musisz okazać również dokument potwierdzający uprawnienia do ulgi.

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
0
0%
Dziwi
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
20%
Przeraża

Czytaj również

W walce z koronawirusem

Budimex dla Wałbrzycha

Zmarł 57–latek

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~lok, 21-02-2020 16:00
matrix,a część dalsza
~Kokos 21-02-2020 16:22
Ja tam jezdze za free. Aplikacje mnie nie interesują
~konduktor 21-02-2020 20:39
do: ~Kokos (16:22)
A jak się odwdzięczasz kanarowi przy sprawdzaniu ? Czymś w naturze? Inne opcje: skończone 70 lat lub tanatoza i udawanie martwego.
~nr_2 22-02-2020 14:02
A kiedy nareszcie Wałbrzych "dorośnie" do XXI wieku i połączenia komunikacji miejskiej będą widoczne na mapach google? Póki co, trasa z Podzamcza do Centrum wyznaczana jest przez Świdnicę i Jaworzynę Śląską - super zachęta dla turystów. Brawo!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Politycy rozdają maseczki

Co o obostrzeniach myślą wałbrzyszanie?

Dwa nowe przypadki

Zmiany w komunikacji

Interweniują niemal codziennie